Pełna humoru i niespodzianek komedia teatralna „Lekko nie będzie”. To spektakl, który bawi i zmusza do refleksji nad tym, jak nasze teorie różnią się od praktyki – szczególnie w życiu miłosnym.

Główni bohaterowie w sztuce „Lekko nie będzie”, autorstwa Jeana-Claude’a Islerta, wplątują się w związki, które charakteryzuje duża różnica wieku. Eduardo to stateczny wykładowca, który romansuje ze sprytną studentką Sarah. Marion to była żona Eduarda, która zakochuje się w młodszym partnerze, a ich córka Julie ma starszego narzeczonego Marco, zafascynowanego sztuką i życiem artystę.

Los potrafi pisać najbardziej nieprzewidywalne scenariusze, a największe absurdy zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Przekonajcie się, że miłość i związki mogą być pełne niespodzianek, a problem różnicy wieku w związkach to tylko jedna z wielu ciekawych teorii, którą weryfikuje życie.

Obsada:
Jan Jankowski, Paulina Lasota, Andżelika Piechowiak. Milena Staszuk, Sambor Czarnota

„Lekko nie będzie”
14 czerwca godz. 17:00 i 20:00
Scena Teatralna Miasta Siedlce


Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS (tel. 25 794 31 89) oraz online: https://biletyna.pl/spektakl/Lekko-nie-bedzie/Siedlce