Zapraszamy na koncerty z okazji Dni Siedlec 2024. W tym roku na scenie plenerowej przy ul. Wiszniewskiego wystąpią: Pan Sprężynka, Robert Rozmus i gwiazda wieczoru Dawid Kwiatkowski.

22 czerwca, start godz. 18:00

Pan Sprężynka
Michał Wyrzykowski - jest zawodowym muzykiem, producentem muzycznym, nauczycielem rytmiki oraz iluzjonistą. Ukończył studia na kierunku Animator i Menadżer Kultury. Na polskiej scenie muzycznej występuje od 20 lat, od 2014 roku w projekcie dla dzieci pod pseudonimem Pan Sprężynka. Jest założycielem i liderem zespołu PodobaMiSię, finalistą I edycji show TV Polsat "Must be the music", twórcą projektu Tiahuanaco, współzałożycielem Studia Artystyczno-Edukacyjnego Bąbel Ziombel oraz twórcą postaci Pana Sprężynki. Jako Pan Sprężynka stworzył: piosenki dla dzieci, teledyski, koncerty, musicale, programy animacyjne, programy iluzjonistyczne skierowane do dzieci. Współpracuje z placówkami edukacyjnymi i kulturalnymi na terenie całej Polski. Z zespołem Bąbel Ziombel, którego jest liderem, występuje na imprezach plenerowych oraz na scenach widowiskowych jako Pan Sprężynka, DJ Sprężynka lub DJ Św. Mikołaj.
 
Robert Rozmus – aktor teatralny i filmowy, konferansjer, showman, znany m. in. z programów Zbigniewa Górnego, Kabaretu Olgi Lipińskiej, grupy "Tercet - czyli Kwartet" oraz własnych projektów estradowych, finalista hitu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”, gwiazda musicali (m. in. Taniec Wampirów, Akademia Pana Kleksa, Deszczowa Piosenka, Siostrunie, Mamma Mia!, Piloci, Miss Saigon...)

Artysta zaprezentuje się w programie „Robert Rozmus Show!”. W repertuarze przeboje polskie i zagraniczne – w większości z polskimi tekstami.
Będzie dużo okazji do wspólnego śpiewania. Usłyszymy m.in. "L’Italiano" Toto Cutugno – z polskim tekstem Jacka Cygana zatytułowanym "Ja jestem Corleone", "You're The One That I Want" z musicalu "Grease" z polskimi słowami Jacka Skubikowskiego. Aktor zaśpiewa też po  czesku – “Lady Carneval” Karela Gotta i węgiersku “Dziewczynę o perłowych włosach” nieśmiertelnej Omegi.
Nie zabraknie też z utworów legendarnych mistrzów polskiej estrady Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego.

Dawid Kwiatkowski - wokalista, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Autor siedmiu solowych albumów studyjnych w tym krążka „Dawid Kwiatkowski", który na dobre ugruntował pozycję Artysty na muzycznej scenie. Płyta ta pokryła się platyną za sprzedaż blisko 40 tysięcy egzemplarzy. Poszczególne single z tej płyty stały się najpopularniejszymi przebojami minionych dwóch lat docierając kilkukrotnie na szczyt notowania polskiego Airplay’a. Laureat Europejskiej Narody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego oraz polskiego wykonawcy, zdobywca czterech nagród Nickelodeon Kids' Choice Awards, laureat Telekamery, a także najbardziej prestiżowej narody muzycznej w Polsce „Bursztynowy Słowik”, Którą otrzymał na festiwalu w Sopocie za hit „Bez Ciebie”. Piosenka ta głosami słuchaczy radia RMF FM została wybrana na przebój roku 2021! Dawid był też jurorem najpopularniejszego w Polsce formatu rozrywkowego „The Voice Kids”. Jubileuszowy 2023 rok był zwieńczeniem 10 letniej działalności muzycznej Dawida. Jeszcze przed rozpoczęciem najbardziej intensywnego czasu koncertowego w karierze Dawid prezentuje nowy singiel zapowiadający kolejny album „Cafe de Paris”, który w błyskawicznym tempie zdobywa szczyty list przebojów i w szybkim tempie przekracza próg 15 milionów odsłon w streamingu. Po odegraniu blisko 100 koncertów w ciągu jednego roku, Dawid wraca z kolejnym singlem - „Taki jak ty”. Styczeń 2024 to wyczekiwana premiera albumu „Pop Romantyk”, która po debiucie obejmuje drugie miejsce na liście najchętniej kupowanych albumów w Polsce wraz z krążkiem pojawia się również singiel „Co zostało mi”.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.