Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy!
Drodzy Uczniowie i Rodzice!


Dobiegł końca kolejny rok, rok wytężonej pracy całej społeczności szkolnej: nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Skończył się dystans biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Mam nadzieję, że wszyscy odczuwamy radość i satysfakcję z osiągnięć minionych dziesięciu miesięcy. 

Dzisiaj rozpoczynają się wakacje – czas wytchnienia i odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las.
I niebo i słońce i wolny wspaniały czas!...


Drodzy Uczniowie!

Za Wami rok wytężonej nauki, kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami. Inni za dwa miesiące wrócą do tej samej szkoły i z nowymi siłami i zapałem będą kontynuować naukę. Teraz nadszedł czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku. Gratulując szkolnych osiągnięć życzę wszystkim wspaniałych wakacji, interesująco spędzonego czasu, nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód. 
Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej chwili. Nowo odkryte miejsca i nowo poznani ludzie,
niech sprawią, że poczujecie się jeszcze szczęśliwsi. Niech przygody, które przeżyjecie, dostarczą Wam wyłącznie dobrych emocji: radości, zachwytu, dumy. Uważajcie na siebie i wracajcie szczęśliwie ze swych wakacyjnych podróży.


Drodzy Rodzice i Nauczyciele!

Dziękuję Wam za ogromne zaangażowanie, współpracę, bezmiar sił włożonych w wychowanie i kształtowanie postaw młodego pokolenia. Życzę uśmiechu, a także wielu okazji do nabrania sił i energii do realizacji twórczych planów życiowych i zawodowych. Oby pogoda i humory dopisały.

Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i abyście w nowym roku szkolnym wrócili wypoczęci,
z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań.
Prezydent Miasta Siedlce
           Andrzej Sitnik