Pokaż nam jak odpoczywasz w Parku Aleksandria i zagraj o hulajnogę elektryczną. Zrób selfie w odnowionym Parku i udostępnij je na swoim profilu na Facebooku bądź Instagramie z hashtagiem #ParkAleksandria

Konkurs wystartuje 24 czerwca i potrwa do 27 czerwca, masz tylko 4 dni na zrobienie zdjęcia! Jury oceni kreatywność, dowcip oraz inwencję uczestników. Możesz też zbierać lajki pod swoim wpisem, aby zdobyć nagrodę pocieszenia.

Nagrody

  1. Nagroda główna to: hulajnoga elektryczna i kask o wartości 2500 zł
  2. Nagrody pocieszenia to: 3 zestawy Instax Mini 12 + 20 klisz o wartości 450 zł (każdy zestaw)
  3. 7 zestawów słuchawek bluetooth Redmi Buds

Jeśli masz poniżej 18 lat zadbaj aby Twój rodzic wyraził zgodę na udział w konkursie.

Szczegółowe zasady konkursu:

Spośród zdjęć opublikowanych na portalu Facebook lub w aplikacji Instagram z hashtagiem: #ParkAleksandria Jury wyłoni jedno zdjęcie, które otrzyma nagrodę główną oraz 3 zdjęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni aparatem Instax i 3 zdjęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni słuchawkami. Pod uwagę będzie brana pomysłowość, poczucie humoru a także użyteczność zdjęcia lub jego opisu dla innych amatorów turystyki, wypoczynku na świeżym powietrzu.

Pozostałe 4 nagrody w formie słuchawek trafią do osób, które zdobędą najwięcej lajków pod swoimi wpisami w social mediach (2 nagrody dla użytkowników Instagrama i 2 nagrody dla użytkowników Facebooka).

Regulamin konkursu Tak odpoczywam w Aleksandrii – Park po rewaloryzacji (pdf, 93kB)

Zadanie pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach"


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury