W sobotę, 27 maja o godz. 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Trzech Tenorów "Vincero" z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej "Moderato" pod batutą dyr. Orlina Bebenova.

Formacja "Vincero" czyli trzech tenorów, trzech mężczyzn, których jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat, podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko w repertuarze dobranym w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesów czy Roya Orbisona, czyli pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce.

Trzech tenorów - elegancki, przystojny, obdarzony ciemną, uwodzicielską barwą Mirosław Niewiadomski, romantyczny, pełen wdzięku scenicznego, obdarzony liryczną barwą Mariusz Ruta oraz przeplatający różnorodny repertuar w swoim wykonaniu, bawiący anegdotami i humorem złotousty konferansjer Bartosz Kuczyk (mówi się, że również nieźle śpiewa) to jedyne w swoim rodzaju trio.

Artystom na scenie towarzyszy Orkiestra Salonowa Moderato pod batutą dyr. Orlina Bebenova.

Bilety dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/314744