6 sierpnia 2023 r. (niedziela), godz. 18:00, Park Miejski Aleksandria

Na  pierwsze „Muzyczne spotkanie” w Parku Aleksandria zapraszamy razem z Olgą Jagieło i Karoliną Maciejuk. Obie wokalistki są już doskonale znane na siedleckiej scenie muzycznej. Od kilku lat związane są z zespołem Niekompletni, który działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

Na repertuar koncertu złożą się przede wszystkim utwory z kręgu poezji śpiewanej, ale wokalistki chętnie sięgają także po piosenki z innych gatunków muzycznych, przygotowując do nich autorskie aranżacje.

Podczas koncertu w Parku Aleksandria Oldze i Karolinie towarzyszył będzie zespół w składzie: Julia Hawryluk – flet, Damian Kryński – instrumenty klawiszowe, Maciej Turkowski – gitara.

Zadanie pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w Sali Białej MOK, ul. Pułaskiego 6.