Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drodzy Uczniowie i Rodzice!


Kończy się rok szkolny 2021-2022. Był to na początku czas utrudnionej nauki, ze względu na utrzymujący się stan epidemii i związane z nią ograniczenia. Gdy już stopniowo wracaliśmy do normalnego systemu edukacji zaczęła się agresja Rosji na Ukrainę. Nasze szkoły i przedszkola zostały postawione przed niełatwym zadaniem, przyjęcia uczniów z Ukrainy, ale uważam, że wzorowo zdaliśmy i ten egzamin. Dzisiaj rozpoczynają się wakacje – czas wytchnienia i refleksji po dziesięciu miesiącach intensywnej pracy pedagogicznej i wychowawczej. Wszyscy jesteśmy mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego mijającego roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie!
Gratuluję Wam licznych sukcesów i laurów edukacyjnych. Życzę, aby wakacje były okresem radości, udanej zabawy i wytchnienia w otoczeniu przyrody. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

Drodzy Rodzice i Nauczyciele!

Dziękuję Wam za współpracę, za podejmowanie wyzwań i codzienny wysiłek, który wkładacie z ogromną odpowiedzialnością. Dostrzegam, z jak wielkim zaangażowaniem wspieracie Państwo działania szkoły oraz służycie swoją radą i pomocą. Dziękuję za bezmiar sił włożonych w wychowanie i kształtowanie postaw młodego pokolenia.
Życzę uśmiechu, a także wielu okazji do nabrania sił i energii, by później ochoczo realizować życiowe i zawodowe plany.

Na czas wakacji życzę wszystkim dużo słońca, radości i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy we wrześniu mogli się spotkać pełni zapału, gotowi do pracy.

Wymarzonych wakacji!


Prezydent Miasta Siedlce
           Andrzej Sitnik