MOK Summer Music Festival 2020

Skwer przy fontannie, ul. Pułaskiego 6

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą. Na drugi koncert zapraszamy 9 sierpnia!

The Rolling Stones Tribute – koncert zespołu Tumblin’ Flash

9 sierpnia 2020 r. (niedziela), godz. 19:00

Tumblin’ Flash to zespół doświadczonych muzyków, który postawił sobie za cel możliwie wierne przybliżenie muzyki i niezwykłej charyzmy scenicznej The Rolling Stones – grupy, która ukształtowała współczesne oblicze popkultury. Przeboje takie jak: (I Can’t Get No) Satisfaction, Angie, Brown Sugar, Jumpin’ Jack Flash czy You Can’t Always Get What You Want na dobre weszły do kanonu muzyki rockowej.

Tumblin’ Flash to jedyna w Polsce grupa, która oferuje Państwu koncert zawierający wszystkie największe hity The Rolling Stones, wykonywane z największą starannością o zachowanie zgodności z oryginałem. Kostiumy, ruchy sceniczne, instrumenty muzyczne – wszystko to wierne niepowtarzalnemu wizerunkowi Micka Jaggera, Keitha Richardsa i spółki.

Kolejne koncerty MOK Summer Music Festival 2020:

Koncert zespołu Wolni Jak Motyle

13 sierpnia 2020 r. (czwartek), godz. 19:00

Republika Tribute – koncert zespołu Latające Talerze

16 sierpnia 2020 r. (niedziela), godz. 19:00

Koncert zespołu B6

20 sierpnia 2020 r. (czwartek), godz. 19:00

Koncert zespołu Barfly Akustik

27 sierpnia 2020 r. (czwartek), godz. 19:00

Piosenka Poetycka Klasycznie – koncert Grupy Piosenki Poetyckiej i Kwartetu Smyczkowego Aleksandria

30 sierpnia 2020 r. (niedziela), godz. 19:00

Podczas koncertów obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.