Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach przystąpiła do Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Mazowieckiego i wykupiła dostęp do platformy LEGIMI. Dzięki temu nasi czytelnicy uzyskają bezpłatny dostęp do ponad 50 000 ebooków, w tym nowości wydawniczych i największych bestsellerów polskich i zagranicznych.

Aby uzyskać kod dostępu do zasobu Legimi należy posiadać ważną (aktywną) kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.
  • Darmowy kod dostępu można odebrać osobiście w Centrum Obsługi Czytelników lub wysyłając wiadomość z adresu e-mail przypisanego do konta bibliotecznego na adres: coc@mbp.siedlce.pl. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  • Po otrzymaniu kodu należy założyć darmowe konto w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/mazowieckie i wpisać otrzymany kod.
  • Następnie należy pobrać darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie (tablet, stmartfon, czytnik, komputer) dostępną w Google Play, AppStore, Microsoft Store lub pod adresem: www.legimi.pl/pobierz-legimi, zalogować się i czytać bez ograniczeń. Od tego momentu uzyskuje się nieograniczony dostęp do e-booków na okres 30 dni. Jeżeli czytelnik do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywuje kodu, to wtedy kod wygasa.
  • Kody aktywacyjne będą wydawane od 1 dnia danego miesiąca do wyczerpania.

UWAGA: LICZBA KODÓW JEST OGRANICZONA

Pierwszeństwo w otrzymaniu dostępu do Legimi mają czytelnicy, którzy korzystali z usług dowolnej placówki MBP w Siedlcach w bieżącym roku.