Z dniem 29 kwietnia 2024 roku zostaje zakończony nabór wniosków na uzyskanie skierowania na zabieg sterylizacji lub kastracji kotów i psów właścicielskich z terenu Miasta Siedlce z powodu wykorzystania środków pieniężnych przeznaczonych na ten cel.Zapraszamy do składania wniosków o uzyskanie skierowania na zabieg sterylizacji lub kastracji kotów i psów właścicielskich z terenu Miasta Siedlce.

Szanowni Mieszkańcy! Miasto Siedlce pozyskało dofinansowanie w kwocie 20 000,00 zł ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania pn. Zapobieganie bezdomności zwierząt w gminie Miasto Siedlce w ramach „Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla zwierząt 2024". Całkowita wartość zadania wynosi 40 000,00 zł brutto. W ramach ww. środków finansowych Mieszkańcy Miasta Siedlce będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego zabiegu weterynaryjnego kastracji lub sterylizacji swoich psów i kotów oraz elektronicznego oznakowania mikroczipem wraz z rejestracją w bazie danych Safe Animal.

Osoby zainteresowane zabiegiem sterylizacji i kastracji zwierzęcia oraz  elektronicznym oznakowanien mikroczipem  swojego pupila proszone są o wypełnienie wniosku i jego złożenie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2 w Siedlcach stanowisko nr 4.

Nabór wniosków będzie trwał od 15 kwietnia 2024 roku do 11 października 2024 r. lub do wcześniejszego wykorzystania środków pieniężnych przeznaczonych na ten cel.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 25 794 39 28, 516 150 097.

Wniosek (doc, 102kB)

Regulamin (pdf, 111kB)Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/