W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi została utworzona interaktywna mapa wyborcza miasta Siedlce. Zawiera ona lokalizację siedzib komisji obwodowych, zasięgi okręgów wyborczych oraz obwodów głosowania.

Korzystanie z tej mapy ułatwi Państwu ustalenie do którego lokalu wyborczego należy się udać aby oddać swój głos.

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki adresów którą wywołujemy przyciskiem „lupa” .

Należy wpisać swój adres zamieszkania (ulica i numer porządkowy), a następnie kliknąć w link z pełnym adresem w sekcji „przesuń mapę”. Wyszukany adres zostanie na mapie oznaczony czerwoną kropką. Ostatnim etapem jest kliknięcie w obszar do niego przyległy i wtedy otrzymamy informację zwrotną m.in. o siedzibie komisji wyborczej oraz granicy obwodu głosowania. Lokale wyborcze zostały oznaczone ikonami urny do głosowania.

Lokal oznaczony ikoną urny wyborczej z wózkiem inwalidzkim jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Po wybraniu ikony urny znajdującej się na właściwej siedzibie komisji wyborczej możemy też sprawdzić przy pomocy przycisku „ nawiguj” najwygodniejszą trasę pieszą, samochodową lub rowerową do wybranego punktu.


Informacja o interaktywnej mapie wyborczej (pdf, 820kB)

 

Wszelkie inne informacje na temat wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 dostępne są również na stronie Urzędu Miasta Siedlce w zakładce wybory, link do strony.
Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/