Już w najbliższą sobotę, 16 marca niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w 5. edycji Biegu Ogińskiej! Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie, do dołączenia do naszego wydarzenia.

Organizowany przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce bieg to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również doskonały sposób na podtrzymanie zdrowego trybu życia. Na uczestników czeka bieg terenowy na około 10 km oraz marsz Nordic Walking na około 5 km. Nie zabraknie rywalizacji dla dzieci w wieku 7-12 lat na krótkich dystansach.

Każdy uczestnik na mecie otrzyma piękny pamiątkowy medal, a zwycięzcy na podium również statuetki i nagrody rzeczowe w postaci Siedleckich Kart Sportowych.

Ostatnie wolne pakiety na bieg i marsz Nordic Walking czekają na chętnych w Biurze Zawodów w sobotę od godz. 8:00. Zachęcamy również do kibicowania – doping na trasie i mecie tworzy niezwykłą atmosferę imprezy!

Gdzie: Start i meta przy boisku nr 4 na terenie ARMS, ul. Jana Pawła II 6.

Kiedy: 16 marca 2024 r.

10:00 Start Biegu

10:05 Start marszu Nordic Walking

11:30 Biegi dla dzieci

12:00 Dekoracje zwycięzców

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik. Do zobaczenia na starcie!


Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/