Od połowy czerwca zmotoryzowani mieszkańcy Siedlec szybko i sprawnie uregulują należność za postój auta w strefie płatnego parkowania. Wielofunkcyjną aplikację, za pośrednictwem której zrealizujemy płatność, można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play, App Store i Huawei App Gallery.

Więcej korzyści dla kierowców w Siedlcach

Regulacja należności za parking z poziomu własnego telefonu wpisuje się w potrzebę szczególnej dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców w dobie pandemii. Użytkownicy aplikacji mPay mogą liczyć nie tylko na większe bezpieczeństwo i oszczędność czasu, ale także optymalizację kosztów. Dzięki funkcji start-stop parkowanie zakończymy z poziomu smartfona w dowolnym momencie. Pełną kontrolę nad finalną wysokością opłaty za postój zapewnia nam również naliczanie minutowe, a nie za każdą rozpoczętą godzinę.

Szybka i wygodna transakcja

W celu realizacji płatności za parking należy zainstalować bezpłatną aplikację mPay na swoim telefonie, założyć konto w kilku prostych krokach i zapewnić środki do realizacji płatności – użytkownicy mają do wyboru trzy różne źródła płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta
w elektronicznym portfelu kart MasterPass. Następnie, w zakładce „Produkty i usługi” należy wybrać kafelek „Parkowanie” i zrealizować płatność.

Firma mPay przygotowała specjalny filmik, który w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnia, jak wygląda proces opłacania parkingu przez aplikację. Naklejkę na szybę pojazdu, poświadczającą korzystanie
z opcji regulacji opłat przez tę konkretną aplikację, można pobrać ze
strony internetowej dostawcy usługi. Następnie należy umieścić ją za przednią szybą auta.