W 1996 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach z inicjatywy Zbigniewa Panka powstał Dziecięcy Klub Piosenki. W roku 2001, gdy kierownictwo przejęła Edyta Wójcik, zespół przekształcił się w Studio Piosenki, a w roku 2016, z okazji 20-lecia istnienia przyjął nazwę Studio Piosenki Singers.

 11 czerwca 2021 (piątek), godz. 18:00

Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

 Przez cały okres działalności zespołu w zajęciach uczestniczyło blisko tysiąc osób. W 2007 roku z inicjatywy Edyty Wójcik z najstarszej grupy Studia Piosenki powstał Zespół Wokalny Sweet Angels.

W ciągu minionych dwudziestu pięciu lat zespół dał setki koncertów. Wokaliści są laureatami kilkudziesięciu festiwali, przeglądów i konkursów piosenki.

W bieżącym roku zaplanowano uroczyste obchody Jubileuszu 25-lecia zespołu. Z tej okazji 11 czerwca w sali widowiskowej „Podlasie” odbędzie się specjalny koncert, który przybierze formę musicalu. Jego bohaterką jest dziewczynka pragnąca zostać piosenkarką, dlatego właśnie przez wiele lat uczestniczy w zajęciach wokalnych Studia Piosenki. To historia o marzeniach, o sprawach dzieci, zarówno tych młodszych jak i trochę starszych. Usłyszymy czternaście piosenek, w tym te autorstwa kierownika i instruktora zespołu – Edyty Wójcik.

BRAK ZAPROSZEŃ!!! Darmowe zaproszenia do odbioru od 8 czerwca w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona.