Wspólnie z Panem Sprężynką i zespołem Bąbel Ziombel zapraszamy do Krainy Zabawy w Parku Aleksandria! Muzycy gwarantują niezapomniane emocje oraz nieskończoną dawkę humoru i pozytywnej energii. Dostarczą wam nie tylko wspaniałych chwil rozrywki, ale również wartościowej edukacji w formie zabawy.

2 czerwca 2024 r. (niedziela), godz. 15:00
Park Miejski Aleksandria


Na program imprezy składa się:

Interaktywny koncert Pana Sprężynki z zespołem Bąbel Ziombel

Artyści wykonują muzykę na żywo. W trakcie występu zgromadzona publiczność będzie miała okazję wysłuchać hitów zaaranżowanych w rytmie reggae, sca, disco, folk. Utwory grane przez zespół są interaktywne, artyści angażują do wspólnej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tańcem, śpiewem, wesołą muzyką zespół zapewnia doskonałą zabawę. Koncert zespołu Bąbel Ziombel to dobrze dobrany repertuar, szałowe stroje, humorystyczna konferansjerka, zawodowe, dynamiczne granie na żywo oraz wspaniała zabawa, w której zgromadzeni goście cały czas uczestniczą, tańczą, śpiewają, bawią się wspólne z prowadzącym.

Pokaz iluzji w wykonaniu Pana Sprężynki

W czasie pokazu Pan Sprężynka, dzięki sztuce iluzji, przeniesie publiczność do magicznego świata, którego staną się częścią. Latający stolik, znikająca piłeczka, magiczne pudełko – to tylko przykłady wspólnych czarów. W czasie pokazu „niemożliwe staje się możliwe”, co zmusza młodych widzów do poszukiwania rozwiązań, jednocześnie rozwijając ich kreatywność i pobudzając wyobraźnię. Spotkanie jest interaktywne, dzieci cały czas w nim uczestniczą, czarują, wypowiadają zaklęcia, bawią się wspólnie z Panem Sprężynką. Doskonały kontakt prowadzącego z publicznością daje gwarancję świetnej zabawy i samych pozytywnych emocji.

Zabawa nie z tej ziemi z DJ Sprężynką

Ostatnim punktem programu jest „Impreza nie z tej ziemi” z DJ Sprężynką. Przy dobrej muzyce, w sympatycznej atmosferze, wspaniale bawią się dzieci i dorośli. DJ Sprężynka ma głowę pełną pomysłów, prowadzi różnego rodzaju gry i konkurencje. Chętnie zajmuje gości wspólnym śpiewem oraz sam porywa się w wir zabawy. Animacyjne układy taneczne to jego „konik”. DJ Sprężynka podczas trwania imprezy prowadzi zabawy z chustą i liną animacyjną. Modeluje balony oraz wykonuje kolorowe fryzury uczestnikom pikniku. Przy każdej okazji ma ze sobą wytwornice do baniek mydlanych, ta super atrakcja uświetni każdą imprezę. Mnóstwo malutkich baniek w połączeniu z wystrzelonym konfetti stworzy niepowtarzalną atmosferę i sprawi zgromadzonym gościom wiele radości.

Zadanie pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.
Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/