Szanowni Państwo, 


    z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, wyrażam moje uznanie i wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszego miasta. Dziękuję za Państwa codzienne zaangażowanie, pracę i oddanie sprawom lokalnym, na których opiera się rozwój samorządu.


    W tym wyjątkowym dniu chcę podkreślić, jak ogromną rolę odgrywacie Państwo w kształtowaniu przyszłości Siedlec. Praca samorządowca to nie tylko realizacja codziennych obowiązków, ale przede wszystkim służba publiczna, która wymaga pasji, profesjonalizmu i  wytrwałości. Dzięki Wam, nasza lokalna społeczność może cieszyć się lepszą jakością życia, nowymi inwestycjami i licznymi inicjatywami, które poprawiają codzienne funkcjonowanie miasta. 


    Pracownikom Urzędu Miasta i jednostek podległych życzę, aby trud codziennej pracy wynagradzała życzliwość ze strony ludzi. Życzę wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z  pełnionej służby oraz pomyślności w życiu osobistym. Niech każdy dzień przynosi radość i spełnienie, a Państwa wysiłki niech będą doceniane przez mieszkańców naszego miasta. 


Z wyrazami szacunku,


Tomasz Hapunowicz
Prezydent Miasta Siedlce