Dzisiaj na stadionie miejskim odbył się towarzyski mecz piłki nożnej, w którym zmierzyły się reprezentacje 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka i Urzędu Miasta Siedlce. Tym akcentem rozpoczęliśmy w naszym mieście obchody Dni Siedlec.

Kapitanem naszej "miejskiej" drużyny był Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik, natomiast drużyny "żołnierskiej" córka patrona 18 Dywizji, Ela Buk.

Po pierwszej połowie meczu wynik wynosił 2:0 dla 18 Dywizji Zmechanizowanej, w drugiej połowie żołnierze dołożyli jeszcze dwa kolejne gole. Ostatecznie przedstawiciele Miasta Siedlce przegrali 4:0.

Wynik jednak jest kwestią drugorzędną, liczy się sportowa rywalizacja, dobra zabawa oraz promocja zdrowego i aktywnego trybu życia.