Indywidualne Mistrzostwa Polski w bowlingu nie przyniosły zawodnikom z SKB Siedlce póki co medali, ale tylko kwestią czasu jest kiedy "Siedlce" i w tej dyscyplinie będą na ustach kibiców w Polsce. Bo umiejętności i zaangażowania nie brakuje.

Bowling, czyli kręgle, nie są dyscypliną zupełnie nie znaną w Siedlcach. Co prawda przez większość z nas, laików i amatorów, traktowane są rekreacyjnie, ale dla pasjonatów z Siedleckiego Klubu Bowlingowego są ze wszech miar dyscypliną sportową.

SKB występuje na co dzień w I lidze bowlingu, bierze udział w Mistrzostwach Polski Par, Mistrzostwach Polski Trójek oraz w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Najczęściej naszych zawodników można spotkać na kręgielni w Parku Wodnym.

W hali Centrum Handlowego Sukcesja w Łodzi od 2 do 4 marca wystartowało 72 zawodników i zawodniczek (13 pań). Rywalizowali z nimi zawodnicy SKB, którzy uplasowali się finalnie na pozycjach w 3.,4. i 6. dziesiątce uczestników. Najlepszym z siedlczan okazał się Sebastian Jaskulski, który zajął 27. miejsce; dalsze miejsca zajęli: Daniel Głuchowski (30.), Dariusz Rojek (36.), Marek Kozłowiec (38.), Piotr Prokurat (52.),a Grzegorz Gajowy był 58.

Siedleccy zawodnicy składają szczególne podziękowania dla Prezydentowi Miasta Siedlce oraz firmie sponsorującej drużynę - APIS, za wsparcie i pomoc w realizacji celów sportowych.