Impreza mikołajkowa dla dzieci z udziałem Pana Sprężynki

5 grudnia 2021 r. (niedziela), godz. 15:00

Sala widowiskowa „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63

Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla Wszystkich to nasza tradycyjna impreza mikołajkowa dla dzieci. W niedzielne grudniowe popołudnie czeka nas wiele atrakcji, radości i dobrej zabawy, a wszystko to w Mikołajkowym, przedświątecznym nastroju! W tym roku do wspólnej zabawy zapraszamy razem z Panem Sprężynką!

W programie znajdzie się koncert Pana Sprężynki z zespołem Bąbel Ziombel pt. „Święty Mikołaj w tarapatach”, pokaz iluzji, „Zabawa nie z tej ziemi” z DJ Sprężynką, odwiedzi nas także sam Święty Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Pan Sprężynka (Michał Wyrzykowski) to zawodowy muzyk, animator, iluzjonista, nauczyciel rytmiki, producent muzyczny. Na polskiej scenie muzycznej występuje od 20 lat, a od 2014 roku w projekcie dla dzieci. Jest założycielem i liderem zespołu PodobaMiSię, finalistą I edycji show TV Polsat „Must be the music”, twórcą projektu Tiahuanaco, współzałożycielem Studia Artystyczno-Edukacyjnego Bąbel Ziombel i Fundacji Pana Sprężynki. Jako Pan Sprężynka stworzył: piosenki, teledyski, koncerty, musicale, programy animacyjne i programy iluzjonistyczne skierowane do dzieci. Artysta współpracuje z placówkami edukacyjnymi i kulturalnymi na terenie całej Polski. Z zespołem Bąbel Ziombel, którego jest liderem, występuje na imprezach plenerowych oraz na scenach widowiskowych jako Pan Sprężynka, DJ Sprężynka lub DJ Św. Mikołaj.

Poprowadził wiele imprez kulturalnych i rozrywkowych, od dużych koncertów plenerowych po kameralne imprezy rodzinne. Posiada niski, przyjemny głos. Dzięki inteligencji i nietuzinkowemu poczuciu humoru na scenie potrafi wyjść cało z każdej opresji i porwać wszystkich do wspólnej zabawy.

W trakcie koncertu „Święty Mikołaj w tarapatach” publiczność będzie miała okazję wysłuchać znanych, dziecięcych, świątecznych hitów zaaranżowanych w rytmie reggae, sca, disco, folk, jak również autorskich przebojów zespołu napisanych specjalnie na imprezy mikołajkowe. Artyści angażują do wspólnej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tańcem, śpiewem i wesołą muzyką zespół zapewnia doskonałą zabawę w świątecznym klimacie.

Pokaz iluzji to niesamowite show, podczas którego Pan Sprężynka przeniesie publiczność do magicznego świata, którego staną się częścią. Latający stolik, znikająca piłeczka, magiczne pudełko – to tylko przykłady wspólnych czarów. W czasie pokazu „niemożliwe staje się możliwe”, co zmusza młodych widzów do poszukiwania rozwiązań, jednocześnie rozwijając ich kreatywność i pobudzając wyobraźnię.

Dzięki DJ-owi Sprężynce z imprezy zadowoleni i wybawieni wyjdą wszyscy: od starszych i młodszych dzieci, po rodziców i dziadków. Przygotowany przez DJ-a repertuar porwie ich do wesołej zabawy. DJ Sprężynka ma głowę pełną pomysłów, prowadzi różnego rodzaju świąteczne gry i konkurencje. Chętnie zajmuje gości wspólnym śpiewem oraz sam porywa się w wir zabawy. Animacyjne układy taneczne to jego „konik”. DJ Sprężynka podczas trwania imprezy prowadzi zabawy z chustą, tunelem, workami i liną animacyjną. Przy każdej okazji ma ze sobą wytwornice do baniek mydlanych – ta super atrakcja uświetni każdą imprezę. Mnóstwo malutkich baniek w połączeniu z „kącikiem fryzjerskim”, w którym Pan Sprężynka wyczaruje na głowach uczestników imprezy kolorowe fryzury, stworzy niepowtarzalną atmosferę i sprawi zgromadzonym gościom wiele radości.

Ostatni punkt naszego spotkania to „Wizyta Świętego Mikołaja”. Mikołaj znajdzie czas dla wszystkich gości. W tym czasie porozmawia z dziećmi, rozda prezenty i zrobi sobie zdjęcia z uczestnikami imprezy. Nasz Mikołaj wprowadzi niezwykle ciepłą, wesołą i prawdziwie świąteczną atmosferę.