Młodzi sportowcy z Miejskiego Przedszkola nr 26 przy ul. Mazurskiej zwyciężyli w organizowanej już po raz 25, przez siedlecki TKKF Spartakiadzie Przedszkoli. Drugie miejsce zajęli ubiegłoroczni zwycięzcy rywalizacji zawodnicy z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka z ul. Wyszyńskiego, a trzecią lokatę wywalczyło MP nr 3 z ul. Batorego.

Rozegrany 3 grudnia w hali przy ul. Prusa finał tegorocznej Spartakiady Przedszkoli był zwieńczeniem rywalizacji, w której udział wzięło 21 siedleckich przedszkoli. O zwycięstwo i złote medale walczyli najlepsi wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach. Warto zaznaczyć, że była to już XXV, jubileuszowa, edycja tej wspaniałej imprezy organizowanej co roku przez Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Słowa podziękowania i gratulacje należą się inicjatorom Spartakiady i jej głównym organizatorom – Witoldowi Jakubikowi i Markowi Guthowi oraz całemu gronu sędziów i osób, które pomagają w sprawnym przeprowadzeniu zawodów.
Finałowe zmagania z udziałem reprezentacji pięciu najlepszych placówek były przede wszystkim dobrą zabawą. Dwudziestoosobowe zespoły zmierzyły się w 6 drużynowych konkurencjach sprawnościowych. Rywalizacja przebiegała w iście sportowym duchu, a najmłodsi siedleccy sportowcy wykazali niezwykły hart ducha i walczyli, jak przystało na przyszłych mistrzów, do końca. W łącznej rywalizacji najlepsze okazało się tym razem Miejskie Przedszkole nr 26 z ul. Mazurskiej, które zdobyło aż 55,5 punkta na 60 możliwych i wygrywając aż 4 konkurencje zespołowe. Na drugim miejscu uplasowali się, ubiegłoroczni zwycięzcy, przedszkolacy z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka, mieszczącego się przy ul. Wyszyńskiego. Zdobyli oni 49 punktów. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa Miejskiego Przedszkola nr 3 z ul. Batorego – 41 punktów. Czwarta lokata przypadła Przedszkolu Niepublicznemu "Mały Europejczyk" z ul. Chrobrego, które zgromadziło 39 punktów, a na piątym miejscu uplasowali się przedstawiciele Miejskiego Przedszkola nr 15 z ul. Osiedlowej, zdobywcy 34,5 pkt.
Finał Spartakiady, organizowanej corocznie przez Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, licznie obserwowali rodzice i dziadkowie najmłodszych siedleckich sportowców. Nagrody uczestnikom zawodów wręczyli przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka, prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Mariusz Gruda oraz wiceprezes ZM TKKF Witold Jakubik. Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy rywalizacji pierwsze w życiu prawdziwe sportowe medale. Nie zabrakło również koszy ze słodyczami.