W sobotę, 30 października w późnych godzinach nocnych zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu umożliwiająca sprawny

dojazd do siedleckich cmentarzy. Przywrócenie stałej organizacji ruchu

jest planowane na godziny wieczorne w poniedziałek, 1 listopada (ok. godz.

18.00).

Dojazd do cmentarza centralnego

Tak jak w latach poprzednich na kilku ulicach zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy zgodnie z mapami przedstawionymi poniżej. Szczegóły zmian dotyczących bezpłatnych miejsc parkingowych w okolicach cmentarza przy ul. Cmentarnej zostały przedstawione poniżej.

Informujemy, że parking znajdujący się na terenach prywatnych na rogu ulic Piaskowej i Popiełuszki jest parkingiem płatnym.
Bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane będą przy ul. Cmentarnej oraz Przerwy-Tetmajera. Wydział Dróg Urzędu Miasta proponuje parkowanie na bezpłatnych parkingach zlokalizowanych na terenie szkół przy ul. Krystyny Osińskiej. WJAZD od ul. Popiełuszki, WYJAZD do ul. Cmentarnej.

W okolicy ul. Janowskiej nie wprowadzano zmian do czasowej organizacji ruchu z lat poprzednich.

Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na czasowe oznakowanie.


Dodatkowa komunikacja miejska na Wszystkich Świętych 2021 w Siedlcach.

Linie :

LS1     10-Lutego - Piłsudskiego - Starowiejska - JANOWSKA /powrót Janowska-Starowiejska-Piłsudskiego - Wojskowa - Sokołowska- Popiełuszki/

LS2     KURPIOWSKA - Monte Casino - Piłsudskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

LS3     KALINOWA/LEŚNA - Unitów Podlaskich - Partyzantów - Składowa - Grabianowska - Południowa - Starzyńskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

LS4     CHROBREGO - Dąbrowskiego - Bema - Kazimierzowska - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

LS5     PIASKI ZAMIEJSKIE - Warszawska - Piłsudskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

30 października 

LS1 - autobus będzie kursował co ½ godziny począwszy od godz. 9.00 z ul.10 – Lutego i z ul. Janowskiej. Ostatnie kursy o godz.17.30.

31 października

LS1 -  autobus będzie kursował co ½ godziny począwszy od godz. 9.00 z ul.10 – Lutego i z ul. Janowskiej. Ostatnie kursy o godz.17.30.

 1 listopada

LS1 - autobus będzie kursował co 20 minut w godz.8.00-19.20. Ostatnie kursy o godz.19.00 i 19.20 przez ul. Floriańską do MPK.

LS2 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.8.15 z Kurpiowskiej i godz. 8.45 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.45 przez ul. Floriańską do MPK.

LS3 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.8.00 z Kalinowej i godz. 8.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30 przez ul. Floriańską do MPK.

LS4 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.9.10 z Chrobrego i godz. 9.40    
z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.16.40 przez ul. Floriańską do MPK

LS5 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.7.55 z Piasków Zamiejskich i godz.8.25 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.25 przez ul. Floriańską do MPK.

 2 listopada

LS1 - autobus będzie kursował co ½ godziny począwszy od godz. 9.00 z ul.10 – Lutego
i z ul. Janowskiej. Ostatnie kursy o godz.17.30.

Dokładne godziny odjazdu umieszczone będą na tabliczkach przystankowych na całej trasie każdej linii.