Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza wszystkie dzieci do świetnej i niezapomnianej zabawy podczas XIII Wakacyjnej Krainy Zabawy! Zaplanowaliśmy moc atrakcji, gier i konkursów. Do wspólnej zabawy zapraszają Klub Czerwonego Noska i Pan Sprężynka!

XIII Wakacyjna Kraina Zabawy

23 sierpnia 2020 r. (niedziela), godz. 15:00

Plac gen. Wł. Sikorskiego

W programie usłyszymy oryginalnie zaaranżowane przeboje muzyki dziecięcej w wykonaniu KlubuCzerwone Noskiw połączeniu z interaktywnymi zabawami i konkursami dla dzieci. Czerwone Noski zabiorą najmłodszych w podróż przez świat kolorowych piosenek dla dzieci.

Pan Sprężynka zapewni tańce animacyjne prowadzone dla dzieci i ich rodziców, bańki mydlane z wytwornicy do baniek, modelowanie balonów, konkursy aktywizujące nawet najbardziej niechętnych do zabawy uczestników pikniku, kącik fryzjerski – kolorowe fryzury dla każdego uczestnika oraz zabawy z liną animacyjną, chustą animacyjną i tunelem animacyjnym.

A dodatkowo każdy będzie mógł skorzystać z dmuchanego placu zabaw! Zapraszamy na Plac gen. Wł. Sikorskiego 23 sierpnia o godz. 15:00.

Podczas imprezy obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.