Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą.

20 sierpnia 2020 r. (czwartek), godz. 19:00

Skwer przy fontannie, ul. Pułaskiego 6

Zespół powstał w 2017 roku w Lublinie. Jest syntezą czterech osobowości, z której powstał związek kompleksowy o muzycznych właściwościach. Przez dźwięki wyrażają swoje poglądy na świat i przekazują słuchaczom solidną dawkę emocji. Gatunkowo B6 to crossover pop-rock.

Zadebiutowali na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Krótkie Spięcie”, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, gdzie zajęli pierwsze miejsce.

Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce i wydać debiutanckie EP „Obecność”, które spotkało się z dobrym przyjęciem krytyki i słuchaczy. Ich singiel „Okulary” dotarł do pierwszego miejsca w notowaniu „Lublista” Polskiego Radia Lublin. Występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Myslovitz, LemON czy TGD. Ostatnio zagrali także w Studio Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie oraz antenowy koncert w studio im. Budki Suflera Radia Lublin.

Skład zespołu: Martyna Sabak – wokal, Kuba Stasikowski – gitara, Arek Borzęcki – bas, Piotrek Karczewski – perkusja.

Podczas koncertów obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Kolejne koncerty:

Koncert zespołu Barfly Akustik

27 sierpnia 2020 r. (czwartek), godz. 19:00

Piosenka Poetycka Klasycznie – koncert Grupy Piosenki Poetyckiej i Kwartetu Smyczkowego Aleksandria

30 sierpnia 2020 r. (niedziela), godz. 19:00