11 marca ruszają eliminacje do Siedleckiej Ligi Gamingowej!

Lubisz grać w FIFĘ i uważasz, że jesteś w tym naprawdę dobry? Lub po prostu chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Zgłoś swój udział do Siedleckiej Ligi Gamingowej.

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na pierwsze eliminacje, które odbędą się 11 marca o godzinie 10:00 w kręgielni mieszczącej się w Parku Wodnym Siedlce.

Siedlecka Liga Gamingowa to turniej składający się z czterech wydarzeń - trzy turnieje eliminacyjne oraz turniej finałowy, który odbędzie się w czerwcu. Gramy w FIFA 23 na konsolach Xbox Series X.

Terminy eliminacji:

  • 11 marca 2023 r.
  • 15 kwietnia 2023 r.
  • 20 maja 2023 r.

Aby wziąć udział w eliminacjach 11 marca należy wypełnić formularz dostępny na stronie https://forms.gle/ArPsDVkqWnkCGUbt5

W turnieju mogą uczestniczyć osoby powyżej 7 roku życia.

Maksymalna liczba graczy w jednych eliminacjach to 64 osoby, o pierwszeństwie udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Gracze zostaną rozlosowani do 16 grup, po 4 graczy w każdej grupie. Losowanie grup odbędzie się 48 h przed rozpoczęciem turnieju, a wyniki losowania zostaną udostępnione na stronie organizatora: arm.siedlce.pl/aktualnosci/siedlecka-liga-gamingowa

Sprzęt do gry (konsole, pady) zapewnia Organizator. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: konsole, sprzęt gamingowy, telefony komórkowe.

Partnerami Siedleckiej Ligi Gamingowej są: Media Markt Siedlce oraz Motorola.

Turniej nie jest powiązany ani sponsorowany przez Electronic Arts Inc. lub jego licencjodawców.