Zespół Niekompletni zaprasza do Sali Białej na koncert zaduszkowy. Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi wokaliści i instrumentaliści, a którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat wielu nagród. W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy realizują autorskie projekty artystyczne. Zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”.

15 listopada 2023 r. (środa), godz. 19:00
Sala Biała MOK, ul. Pułaskiego 6


Podczas listopadowego koncertu Niekompletni wystąpią w nowym, wyjątkowo licznym składzie, ale jak sama nazwa koncertu wskazuje, dla wszystkich starczy miejsca… Wystąpią: Karolina Maciejuk, Julia Hawryluk, Urszula Chojecka, Paulina Zbrzeźniak, Aleksandra Świder, Amelia Zbucka, Igor Wierciński – śpiew, Michał Klimiuk – instrumenty perkusyjne, gitara, Maciej Turkowski – gitara.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.


Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/