7-8 września 2019 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, przy ul. Jana Pawła II 6. odbędą się XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z o.o. Zakład w Żelkowie, Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

W programie, m.in.: oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa, podsumowania konkursów, wystawa zwierząt hodowlanych, ekspozycja płodów rolnych, kiermasz kwiatów, drzew i krzewów, kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego, prezentacja gospodarstw agroturystycznych, prezentacja produktów tradycyjnych i regionalnych, występy zespołów artystycznych oraz atrakcje kulturalne dla dzieci i dorosłych.


XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym odbędą się pod hasłem: "Mazowiecka wieś w Europie". Szczegóły na stronie: www.modr.mazowsze.pl