Udanie zakończyła piłkarską jesień w I lidze siedlecka Pogoń. Podopieczni trenera Marcina Sasala, grając w roli gospodarza w Pruszkowie, pokonali Chrobrego Głogów 1:0. Na wiosnę Pogoń będzie już grała na stadionie przy ul. Jana Pawła II, gdzie rozpoczął się montaż masztów oświetleniowych.

Spotkanie miało zacięty i wyrównany przebieg jednak zespół z Siedlec potrafił pokonać groźną drużynę z Głogowa. Zwycięska bramka dla Pogoni padła w 81 minucie, po technicznym uderzeniu z dystansu Mariusza Rybickiego. Po tej wygranej siedlczanie spędzą przerwę zimową na 12 pozycji w ligowej tabeli mając w swoim dorobku 23 punkty, zdobyte w 19 spotkaniach. Meczem z Chrobrym Pogoń zakończyła występy na zastępczym stadionie w Pruszkowie w roli gospodarza w tym sezonie.

Na wiosnę jedenastka z Siedlec grać będzie jako gospodarz już na obiekcie przy ul. Jana Pawła II, gdzie obecnie instalowane jest sztuczne oświetlenie. Rozgrywki na wiosnę rozpoczną się 4/5 marca, a Pogoń zagra z Zawiszą w Bydgoszczy. Inauguracja rozgrywek w Siedlcach nastąpi 12/13 marca spotkaniem z aktualnym liderem I ligi Wisła Płock.