UKS 9 Siedlce był organizatorem I Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 2003 i młodsi o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce, który odbył się w dniu 01.02.2014.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn: UKS 9 Siedlce I i II drużyna, Pogoń Siedlce, MOSIR Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec, Motor Lublin, Radomiak Radom i TOP 54 Biała Podlaska. Z uwagi na ilość drużyn turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym po 13 min. Najlepszą drużyną okazała się ekipa gospodarzy- UKS 9 Siedlce I drużyna, zdobywając 17 punktów, strzelając 15 goli nie tracąc żadnej !!!. Drugie miejsce wywalczyła drużyna MOSIR Mińsk Mazowiecki a trzecie Radomiak Radom. Najlepszym zawodnikiem został Igor Strzałem z drużyny Naprzodu Skórzec, królem strzelców został Janusz Nojszewski z drużyny MOSIR Mińsk Mazowiecki a za najlepszego bramkarza uznano Bartłomieja Kochana z wygranej drużyny UKS 9 Siedlce I.
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS 9 Siedlce I
2. MOSIR Mińsk Mazowiecki
3. Radomiak Radom
4. Naprzód Skórzec
5. TOP 54 Biała Podlaska
6. UKS 9 Siedlce II
7. Motor Lublin
8. Pogoń Siedlce

Drużynę UKS 9 Siedlce prowadza trenerzy: Piotr Grzebieliszewski oraz Dariusz Jurczak.
Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie przy organizacji turnieju Panu Wojciechowi Kudelskiemu - Prezydentowi Miasta Siedlce, Panu Henrykowi Niedziółce - Przewodniczącemu Rady Miasta Siedlce, Pani Hannie Wójcik - Dyrektor zespołu szkół numer 1 w Siedlcach oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowania rodzicom.