Metryczka wydarzenia:

Godzina rozpoczęcia: 03.12.2023 15:00

Godzina zakończenia: 03.12.2023 18:00

Miejsce: Sala widowiskowa „Podlasie” MOK

Adres: Henryka Sienkiewicza 63

Trasa dojazdu:        

3 grudnia 2023 r. (niedziela), godz. 15:00
Sala widowiskowa „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63

 

Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla Wszystkich to nasza tradycyjna impreza mikołajkowa dla dzieci. W niedzielne, grudniowe popołudnie czeka nas wiele atrakcji, radości i dobrej zabawy, a wszystko to w Mikołajkowym, przedświątecznym nastroju! W tym roku zapraszamy na spektakl familijny z udziałem artystów cyrkowych, iluzjonistów i aktorów teatralnych pt. „Cyrk zimowy na scenie”. Na scenie w sali „Podlasie” wystąpią:

Klown Sancho podczas przedstawienia bawił będzie do łez widzów od 3 do 103 lat. Jego repryzy sprawiają, że widz przeżywa głębokie emocje. Z pozoru lekkie w odbiorze ,poprzez śmiech i zdumienie uczą nas dystansu do samych siebie i otaczającego nas świata.

Gimnastyczka Karolina jako Wednesday zaprezentuje rzadko spotykaną sztukę kontorsji poprzez wyginanie ciała i układanie go w piękne pozy plastyczne. Ponadto wystąpi na kole naziemnym w lirycznym układzie gimnastycznym.

Ekwilibrysta Maciej wykona wymagający ogromnej precyzji i skupienia pokaz balansu na krzesłach. Będzie to pokaz stania na rękach i głowie z elementami taoca na najwyższym poziomie.

Iluzjonistka Żaneta wprowadzi widzów w świat magii i iluzji. Zwykłe przedmioty nabiorą magicznych właściwości. Lewitujące obiekty, pojawiające się i znikające rzeczy sprawią, że nawet dorośli widzowie rozbudzą w sobie dziecięcą wyobraźnię.

Święty Mikołaj to nasz gość specjalny, który przyjedzie na wydarzenie specjalnie z dalekiej Laponii.

Laserman Maks to artysta multidyscyplinarny. Maks to urodzony żongler, a jego taniec z sześcianem to prawdziwy majstersztyk. Jego świetlne show, w którym wykorzystuje efekty specjalne, dymy, lasery itp. będzie zakończeniem spektaklu, które pozostanie w pamięci widza na długo.

Sponsorem imprezy jest Hurtownia Artykułów Dziecięcych MADAR.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli) i 20 zł (dzieci) do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.