ul. Kazimierza Pułaskiego 7
08-110 Siedlce
e-mail: itsiedlce@gmail.com

tel. 535 068 593

www.pttksiedlce.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00, sobota 10:00-14:00

Siedleckie Centrum Informacji Turystycznej prowadzone wspólnie przez PTTK o. "Podlasie" i Nadbużańską Lokalną Organizację Turystyczną działa oficjalnie od 8 lipca 2011 r. Zlokalizowane jest w ścisłym centrum Miasta, w zabytkowym budynku o nazwie Piękna 7 (będącym dawniej siedzibą kina "Sojusz"). Jego głównym zadaniem jest promocja walorów turystycznych Siedlec oraz całego regionu wschodniego Mazowsza.

Na miejscu można zdobyć wiedzę na temat lokalnych atrakcji turystycznych, bazy noclegowej oraz gastronomicznej. Możliwe jest również uzyskanie informacji o aktualnie odbywających się imprezach kulturalnych oraz sportowych. Dla turystów preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu przygotowano oferty szlaków turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych czy wodnych.

Centrum dysponuje nieodpłatnymi materiałami dotyczącymi Siedlec i okolic. Dodatkowe materiały i wydawnictwa udostępniane są na miejscu. Oferta skierowana jest przede wszystkim do turystów krajowych i zagranicznych. Serdecznie zapraszamy także siedlczan i mieszkańców regionu, którzy chcieliby odkryć wschodnie Mazowsze na nowo.