Dowcipne dialogi, zabawne historie z nutką goryczy w tle, refleksje na temat miłości i tego co w niej najważniejsze - wszystko to w spektaklu "Historie łóżkowe", który już 24 lutego o godz. 19:00 wystawiony zostanie na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

"Historie łóżkowe" to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś...
Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go-go, striptizerce z ręką na temblaku, to i tak wszyscy wylądują w łóżku... ewentualnie tuż obok :)

"Historie łóżkowe", to spektakl, w którym bohaterowie, czasami zabawnie nieporadni, tak jak i my wszyscy poszukują miłości, akceptacji i bliskości drugiego człowieka.

Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński, autor ponad 100 inscenizacji w dwudziestu kilku polskich teatrach. W przeszłości szef artystyczny warszawskiego Teatru Kwadrat oraz łódzkiego Teatru Powszechnego.
W spektaklu występują: Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak. Tłumaczenie Mirosław Połatyński, scenografia i kostiumy Barbara Guzik, muzyka Jarek Babula.

Rezerwacje i bilety dostępne są w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/205799

Zapraszamy!

Dział Promocji i Mediów
Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego
Scena Teatralna Miasta Siedlce