Wywozik Siedlce - wszystko o odpadach w telefonie

WYWOZIK Siedlce - to darmowa aplikacja na telefon komórkowy dla mieszkańców miasta. Umożliwia szybkie dotarcie do informacji z zakresu gospodarki odpadami.

Dzięki aplikacji można szybko dowiedzieć się o terminach odbioru odpadów (zmieszanych, segregowanych, zielonych, wielkogabarytowych) z konkretnych nieruchomości, zarówno z domów jednorodzinnych jak i bloków wielorodzinnych. "Wywozik" informuje też o zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów oraz podaje aktualności w zakresie odbioru odpadów, sposobu segregacji, akcjach edukacyjnych.

Dodatkowo aplikacja umożliwia ustawienie alarmu przypominającego o zbliżającym się terminie wywozu odpadów oraz jest narzędziem do wysyłania reklamacji o braku odbioru odpadów, uszkodzonym pojemniku itp. Urząd Miasta zachęca mieszkańców Siedlec do instalowania na urządzeniach mobilnych darmowej aplikacji. „Wywozik Siedlce” zapewnia dostęp do informacji o gospodarce odpadami komunalnymi. Aplikacja mobilna „Wywozik Siedlce” przygotowana dla systemu Android w wersji od 4.0, Ios oraz Windows Phone działa na telefonach, smartfonach oraz tabletach.

Aplikację można pobrać w zainstalowanych w komórkach sklepach Google Play dla systemu Android, AppStore dla systemu iOS oraz Windows Phone Store dla systemu Windows Phone.