• Transmisja z posiedzenia Komisji Kultury <tutaj>

Planowane rozpoczęcie - godzina 16:00

• W dniach 18 - 20 października 2019r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach odbyły się XI Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne.

• W poniedziałek, 28 października o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Lilka, cud miłości". Przedstawienie to zmysłowy, pełen humoru i wzruszeń, oddający klimat dawnych lat portret fascynującej artystki – Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej z Kossaków, zdrobniale nazywanej Lilką. W spektaklu grają znakomite aktorki: PAULINA HOLTZ, KRYSTYNA TKACZ, MAGDALENA ZAWADZKA, JOANNA ŻÓŁKOWSKA.

• W środę, 6 listopada o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert "Mazowsze w sercu Wolnej Niepodległej".

• Siedlczanin osiemnastoletni Maciej Rosołek, debiutujący w Ekstraklasie 19 października 2019 roku w meczu Legii z Lechem zdobył bramkę po 146 sekundach od wejścia na murawę!
    Dotychczas „najszybszy” gol debiutanta w powojennej Polsce należał do Roberta Lewandowskiego. Lewandowski zadebiutował wchodząc w 63 minucie meczu, strzelając bramkę 4 minuty później.