• W sobotę, 21 października o 10.05 lub 18.20 zapraszamy przed ekrany telewizorów, do obejrzenia w TVP 3 Warszawa felietonu o Siedlcach i zakończonym w piątek, 20 października Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym.

  • Wicepremier, kilku ministrów, prezesi największych firm i spółek Skarbu Państwa, agend rządowych i stowarzyszeń gospodarczych oraz kilkudziesięcioosobowe grono przedsiębiorców przybyło na największe w dotychczasowej historii Miasta biznesowe spotkanie - Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. Dyskutowano m.in. o innowacjach, inicjatywach legislacyjnych, stanie gospodarki. Siedlce i tzw. ściana wschodnia znalazły w tym wydarzeniu doskonałą promocję swoich interesów.

  • Zapraszamy na 8. Forum Rozwoju Mazowsza, które obradować będzie w Warszawie pod hasłem "Współpraca, rozwój, wdrażanie". Czeka przestrzeń wystawiennicza współtworzona przez ponad 50 podmiotów reprezentujących samorządy, przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu, a także sektor naukowy i pozarządowy.

  • Fałszywi "wnuczkowie" znów zaatakowali !!! Tylko 19 października zanotowano 5 tego typu zgłoszeń.

  • NoveKino Siedlce jest jednym z kilkunastu kin w Polsce, w których odbywać się będą projekcje filmów w ramach II. Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Chrześcijańskich "Arka 2017". Siedlecka edycja, która zainaugurowana zostanie 4 listopada obrazem "Loyola",  odbywa się pod Honorowym Patronatem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Galeria - Stypendia naukowe - 20 października 2014

20 października w Sali "Podlasie" odbyła się uroczystość wręczenia tegorocznych stypendiów uczniom siedleckich szkół, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce oraz mają osiągnięcia artystyczne i sportowe. Stypendia I stopnia otrzymało 154 uczniów, a II stopnia 319.

Foto: Dariusz Dybciak

dariusz.dybciak@um.siedlce.pl