• W czwartek, 19 lipca na boiskach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Jana Pawła II 6, zaczną się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Dziewcząt w piłce nożnej. Rywalizacja potrwa 2 dni.

  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach zainicjowała nową akcję prewencyjną o edukacyjno-profilaktycznym charakterze: "Przepisowy Rowerzysta". Policjanci chcą wyeliminować nieprawidłowe przemieszczanie się rowerzystów w przestrzeni miejskiej, w szczególności w obrębie przejść dla pieszych.

  • Radni zaakceptowali odłożenie wykupu części komunalnych obligacji na lata późniejsze. Postanowili zwiększyć kwotę wydatków Miasta o 99 tys. zł., z przeznaczeniem na remonty ulic: Monte Cassino i Łukowskiej. 16 lipca obradowała 53. sesja Rady Miasta.

  • Przedsiębiorstwo Energetyczne (PEC) uruchamia "Program Monitoringu Jakości Powietrza na terenie miasta Siedlce". - Zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze. Zadbają o to czujniki powietrza - deklaruje prezes PE Karol Tchórzewski i zapewnia, że już na przełomie lipca i sierpnia w Siedlcach działać będzie 14. nowych stacji mierzących czystość powietrza. Zostaną zainstalowane na budynkach siedleckich przedszkoli.

  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Siedlcach informuje, że od 1 lipca można składać przez internet wnioski o świadczenia dla rodzin: "500+" i "300+".

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Mój tata - mój bohater
19-06-2018

Mój tata - mój bohater

Niech nie zabraknie wdów i sierot, którym doskwiera brak mężów i ojców. Bogu polecane będą te osoby, których związki przeżywają kryzys lub uległy rozkładowi. W modlitwie nie zabraknie pamięci o rodzicach, którzy stracili swoje pociechy. 23 czerwca w Dzień Ojca zobaczymy kolejny Wieczór Chwały.

Więcej
Sukces siedleckiej lekkiej atletyki
19-06-2018

Sukces siedleckiej lekkiej atletyki

Dużym osiągnięciem reprezentacji Siedlec w Ogólnopolskim Finale "Czwartków Lekkoatletycznych" było zajęcie 1. miejsca w klasyfikacji generalnej uczestniczących w nich miast. Młodzi lekkoatleci z siedleckich szkół zdobyli aż 5 medali!

Więcej
Widzowie niepełnosprawnym piłkarzom
18-06-2018

Widzowie niepełnosprawnym piłkarzom

45.200 zł. zebrano podczas licytacji dla Amp Futbol Varsovia, ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi, które kochają piłkę nożną, podczas meczu reprezentacji siedleckich zawodowców i artystów scen polskich!

Więcej
Water Slide powraca
18-06-2018

Water Slide powraca

Ślizgawką wodną na wiadukcie warszawskim Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 30 czerwca (sobota), rozpocznie drugi weekend wakacji!

Więcej
Festyn z PCK
18-06-2018

Festyn z PCK

24 czerwca na corocznym Festynie „Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce”, spotkają się krwiodawcy i sympatycy idei honorowego krwiodawstwa.

Więcej
Wakacje`2018 w Siedlcach
15-06-2018

Wakacje`2018 w Siedlcach

Za tydzień, 23 czerwca - pierwszy dzień wakacji`2018. Przedstawiamy ofertę wakacyjną ośrodków kultury, szkół i podmiotów, proponujących rozrywkę, rekreację i zajęcia dzieciom, młodzieży i dorosłym pozostającym w Mieście. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na półkoloniach na sportowo w ARMS.

Więcej
XV Siedleckie Targi Pracy
15-06-2018

XV Siedleckie Targi Pracy

W tym roku Powiatowy Urząd Pracy wyszedł poza swoje mury i Targi Pracy zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, w popularnej Samochodówce przy ul. Popiełuszki.

Więcej
Wnioski ocenione - czas na konsultacje
14-06-2018

Wnioski ocenione - czas na konsultacje

Z 37. złożonych wniosków do budżetu partycypacyjnego w 2018 roku, 23 zakwalifikowano do dalszych konsultacji społecznych i procedowania. Za dwa tygodnie magistrat skonsultuje wnioski z Mieszkańcami w okręgach.

Więcej
Pogoń w II lidze
14-06-2018

Pogoń w II lidze

Po czterech sezonach gry na zapleczu ekstraklasy drużyna piłkarzy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Pogoń Siedlce w przyszłym sezonie zagra w II lidze. 13 czerwca na własnym stadionie przegrała 1:2, co w efekcie dało awans w barażach Garbarni Kraków.

Więcej
Remont Monte Cassino i Łukowskiej
13-06-2018

Remont Monte Cassino i Łukowskiej

Magistrat planuje, że jeszcze podczas tegorocznych wakacji zacznie remont nawierzchni 2. siedleckich ulic: Monte Cassino i Łukowskiej. 12 czerwca Wojewoda Mazowiecki ogłosił oczekiwaną listę projektów dofinansowanych z budżetu Państwa.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] ... [261] [262] [263]   następna strona »