• 45.200 zł. zebrano podczas licytacji dla Amp Futbol Varsovia, ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi, które kochają piłkę nożną, podczas meczu reprezentacji siedleckich zawodowców i artystów scen polskich!

  • Ślizgawką wodną na wiadukcie warszawskim Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 23 czerwca (sobota), zakończy rok szkolny i oficjalnie rozpocznie wakacje!

  • 24 czerwca na corocznym Festynie „Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce”, spotkają się krwiodawcy i sympatycy idei honorowego krwiodawstwa.

  • Za tydzień, 23 czerwca - pierwszy dzień wakacji`2018. Przedstawiamy ofertę wakacyjną ośrodków kultury, szkół i podmiotów, proponujących rozrywkę, rekreację i zajęcia dzieciom, młodzieży i dorosłym pozostającym w Mieście. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na półkoloniach na sportowo w ARMS.

  • W tym roku Powiatowy Urząd Pracy wyszedł poza swoje mury i Targi Pracy zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, w popularnej Samochodówce przy ul. Popiełuszki.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Blisko dwa razy więcej wniosków!
30-05-2018

Blisko dwa razy więcej wniosków!

Magistrat realizuje projekty z tzw. budżetu obywatelskiego`2017, a już wpłynęły wnioski do jego kolejnej, tegorocznej edycji. Tylko do 29 maja (ostateczny termin wpływu) przyjęto ich aż 37! Po głosowaniu we wrześniu dowiemy się, które zwycięskie projekty zostaną zrealizowane w 2019 roku.

Więcej
Stadler: nowe hale i tramwaje
30-05-2018

Stadler: nowe hale i tramwaje

Rok temu, 2 czerwca Stadler Polska obchodził 10-lecie funkcjonowania w Siedlcach, a wczoraj, 29 maja zaprezentował Zarządowi i Radzie Nadzorczej firmy zmodernizowany w ciągu ostatnich 2. lat zakład. Nowe hale produkcyjne, biurowiec i produkowane tu też tramwaje oglądali m.in. szef Rady Dyrektorów, Minister Energii oraz Prezydent Siedlec.

Więcej
O Konstytucji i samorządzie
30-05-2018

O Konstytucji i samorządzie

Fundacja Togatus Pro Bono z Olsztyna zaprasza młodzież  do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Konstytucji i Samorządzie Terytorialnym "Tędy na Prawo".

Więcej
W Siedlcach widzą, rozmawiają i reagują
29-05-2018

W Siedlcach widzą, rozmawiają i reagują

W Centrum Kultury i Sztuki trwa spotkanie, którego uczestnicy debatują o współczesnych zagrożeniach czyhających na młodzież. Kampanię trwającą cały rok szkolny 2017/2018, kończy właśnie dzisiejsza konferencja.

Więcej
Podlaski Rajd Papieski
29-05-2018

Podlaski Rajd Papieski

9 czerwca w sobotę dla uczczenia 19. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II na Podlasiu, po raz trzeci na trasę Siedlce-Drohiczyn wyruszy Podlaski Motocyklowy Rajd Papieski.

Więcej
Wsparcie dla chorych jak w domu
29-05-2018

Wsparcie dla chorych jak w domu

Siedleckie Centrum Medyczno-Diagnostyczne odchodzi od zinstytucjonalizowanej, stacjonarnej opieki nad niesamodzielnymi, starszymi osobami z chorobą psychiczną na rzecz środowiskowego wsparcia, dającego poczucie bezpieczeństwa i warunki zbliżone do domowych, bez odseparowania od domowego zacisza. Od lipca taki Dzienny Dom Wsparcia zacznie w Siedlcach działać przy ul. Kleeberga.

Więcej
105 lat "Dwójki"
28-05-2018

105 lat "Dwójki"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach od kilku tygodni świętuje 105-lecie swojego istnienia. Dzisiaj otrzymała swój nowy sztandar.

Więcej
Festiwal „Z ułańską fantazją”
28-05-2018

Festiwal „Z ułańską fantazją”

W niedzielę 3 czerwca, na terenie pomiędzy hotelem IBIS, boiskami treningowymi a stadionem przy ul. Jana Pawła II 6, zobaczymy kolejne widowisko, których bohaterami będą... konie i jeźdźcy.

Więcej
Ministrowie w Siedlcach
27-05-2018

Ministrowie w Siedlcach

Nowe propozycje programowe Rządu RP oraz wykład o naszych, polskich polach sporu politycznego, to główne tematy sobotniego spotkania ministrów: kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego oraz energii – Krzysztofa Tchórzewskiego w Siedlcach. Końcówka spotkania, które odbyło się 26 maja w Sali Białej MOK była emocjonująca.

Więcej
Wystawa w magistracie
25-05-2018

Wystawa w magistracie

Od 23 maja w holu Urzędu Miasta można oglądać prace plastyczne wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach. Inspiracją dla wystawy jest 200 lat istnienia Diecezji Siedleckiej.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] ... [257] [258] [259]   następna strona »