• Zapraszamy transmisję posiedzenia Komisji Gospodarki Miejskiej  link>>

  • Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze organizują III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

  • Polski Klub Ekologiczny Koło “Podlasie” w Siedlcach zaprasza 22 stycznia o godz. 14.00 na spotkanie podsumowujące  dotychczasowe, już wieloletnie działania edukacyjne i terenowe (praktyczne) w zakresie ochrony środowiska przed zanieczyszczeniem.

  • Informujemy, że Prezydent Siedlec podpisał zarządzenie ws. żałoby po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

  • Prezydent Andrzej Sitnik oraz Rada Miasta Siedlce podpisali list kondolencyjny skierowany do rodziny, najbliższych i mieszkańców Gdańska z powodu tragicznej śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Nie bądźmy obojętni
17-12-2018

Nie bądźmy obojętni

W związku z okresem zimowym związanym z występowaniem niskich temperatur Prezydent Siedlec apeluje do mieszkańców Miasta o zwracanie szczególnej uwagi na osoby, które mogą wymagać pomocy.

Więcej
Debata budżetowa
09-01-2019

Debata budżetowa

Zapraszamy na internetową transmisję Debaty budżetowej.link>>

Więcej
Orszak Trzech Króli 2019
04-01-2019

Orszak Trzech Króli 2019

6 stycznia 2019 roku, w niedzielę o godz. 13.00, ulicami Siedlec przejdzie Orszak Trzech Króli. Na zakończenie Orszaku Prezydent Siedlec serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Siedlec na tradycyjne Spotkanie Opłatkowe.

Więcej
Korzystajmy rozsądnie!
31-12-2018

Korzystajmy rozsądnie!

Wojewoda Mazowiecki apeluje o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas zabawy sylwestrowej. Szczególnie wówczas, kiedy korzystamy z materiałów pirotechnicznych. W Polsce obowiązuje ich całkowity zakaz sprzedaży osobom poniżej 18. roku życia.

Więcej
Konkurs na stanowisko Prezesa ZUO sp. z o.o.
20-12-2018

Konkurs na stanowisko Prezesa ZUO sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o.o. w siedzibą w Siedlcach ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Więcej
Konkurs na stanowisko Prezesa PE sp. z o.o.
20-12-2018

Konkurs na stanowisko Prezesa PE sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Więcej
MPK w Święta i Nowy Rok
20-12-2018

MPK w Święta i Nowy Rok

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, iż w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, autobusy w Siedlcach będą kursowały wg podanego poniżej grafiku:

Więcej
Nie wyrzucaj powietrza!
19-12-2018

Nie wyrzucaj powietrza!

Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach w ramach kampanii „Siedlce? Naturalnie!” przypomina o konieczności zgniatania odpadów. Ułatwia to recykling i chroni środowisko. Nie wyrzucaj powietrza! - apeluje ZUO.

Więcej
Kolędy w magistracie
19-12-2018

Kolędy w magistracie

Harcerze z hufca ZHP „Podlasie” przekazali Prezydentowi Miasta jak co roku tradycyjne Betlejemskie Światło Pokoju. Spotkanie przy opłatku w magistracie 18 grudnia wypełniły kolędy i życzenia.

Więcej
Pokonać bezdomność
18-12-2018

Pokonać bezdomność

4 grudnia Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisał nową wersję programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”. Wnioski podmiotów chcących ubiegać się o dofinansowanie można składać do 7 stycznia.

Więcej

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [285] [286] [287]   następna strona »