• Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Komisji Gospodarki Miejskiej - 24.05.2019  link>

     

  • Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski w spektaklu "Kolacja pożegnalna" już 9 czerwca o godz. 16:00 i 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

  • Siedlce znalazły się na trasie, VII Sztafety Niepodległości śladami ks. generała Stanisława Brzóski”. W dniu dzisiejszym uczestnicy tego wydarzenia wyruszyli z Łukowa, by po godzinie 12 dotrzeć do naszego miasta, a następnie wyruszyć w dalszą trasę do Sokołowa Podlaskiego. Biegaczy i nartorolkarzy przywitał m.in. Prezydent Miasta Andrzej Sitnik.

  • Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku – SOKIAL przy wsparciu Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce, w ramach zleconego zadania publicznego przez Prezydenta Miasta Siedlce organizuje III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 06 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00 – 17:00, na placu Sikorskiego w Siedlcach.

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach oraz Wydawnictwo MUZA SA zapraszają na spotkanie z Iloną Gołębiewską - pisarką i poetką, autorką bestsellerowych powieści obyczajowych m.in. „Miłość ma twoje imię”, „Teatr pod Białym Latawcem” czy serii „Stary dom”, w których porusza wiele ważnych tematów skłaniając czytelnika do refleksji nad własnymi wyborami.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Siedlecka Korneliada
17-05-2019

Siedlecka Korneliada

Dnia 16 maja, już po raz szósty, w Szkole Podstawowej nr 12 w Siedlcach odbył się finał Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliady, w której wzięła udział społeczność siedleckich szkół podstawowych oraz znamienici goście.

Więcej
50 lat Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego
16-05-2019

50 lat Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego

Siedlecka Alma Mater obchodzi złoty jubileusz swojego istnienia. 15 maja, w dniu uroczystości głównych odwiedziło siedlecki uniwersytet grono zaszczytnych gości, były wspomnienia i piękne plany na przyszłość. W święcie uczestniczył Prezydent Andrzej Sitnik.

Więcej
Joanna Bator w Siedlcach
15-05-2019

Joanna Bator w Siedlcach

Z okazji XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na spotkanie z Joanną Bator - pisarką, publicystką, felietonistką, autorką prac naukowych, esejów, powieści i opowiadań.

Więcej
100-lecie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
14-05-2019

100-lecie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

11 maja Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik uczestniczył w uroczystych obchodach 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Podczas spotkania otrzymał pamiątkowy medal za okazane dzieciom serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia.

Więcej
Krystyna Giżowska wystąpi w CKiS
14-05-2019

Krystyna Giżowska wystąpi w CKiS

W niedzielę, 26 maja o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi Krystyna Giżowska.

Więcej
8. Nightskating Siedlce
13-05-2019

8. Nightskating Siedlce

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do udziału w ósmej edycji Nightskating Siedlce. Wieczorny przejazd na rolkach ulicami miasta na stałe zagościł już w naszym kalendarzu imprez. Tym razem jedziemy w piątek 17 maja. Startujemy tradycyjnie już z Rolkowiska Ośrodka Sportu, przy ul. B. Prusa 6 o godz. 19:00.

Więcej
Zapraszamy na jarmark
10-05-2019

Zapraszamy na jarmark

Faktycznie od rana a oficjalnie od godziny 11 ruszył w dniu dzisiejszym XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława. Uroczystego otwarcia dokonał Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik wraz z Biskupem Siedleckim Kazimierzem Gurdą.

Więcej
Konkurs na stanowisko prezesa STBS
09-05-2019

Konkurs na stanowisko prezesa STBS

Rada Nadzorcza Siedleckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach adres: ul. Starowiejska 60, 08-110 Siedlce ogłasza konkurs publiczny na stanowisko Prezesa Zarządu

Więcej
Półkolonie na sportowo z ARMS
09-05-2019

Półkolonie na sportowo z ARMS

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce po raz kolejny organizuje wypoczynek letni dla dzieci w wieku 6-13 lat. Półkolonie stacjonarne na naszych obiektach sportowych to oferta dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście.

Więcej
XXIX Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu
09-05-2019

XXIX Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu

8 maja w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce odbył się XXIX Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [295] [296] [297]   następna strona »