• W ul. Ceglanej kładziona jest obecnie sieć wodociągowa, a w Monte Cassino kanalizacja deszczowa. Przed nami budowa 2. etapu ul. Myśliwskiej, na wykonanie której najkorzystniejszą ofertę złożyły Regionalne Drogi Podlaskie. W Kalinowej pozostało zrobić kilka metrów chodnika i posprzątać po pracy. Ul. Królowej Jadwigi jest już gotowa, pozostało tylko wyrównać jej pobocza.

  • Po raz kolejny polska młodzież z Białorusi, dzięki współpracy samorządu siedleckiego i Stowarzyszenia Wspólnota Polska oraz wsparciu finansowemu Senatu RP, może spędzić dwa tygodnie w naszym Mieście.

  • Przed nami największa siedlecka impreza wystawienniczo-handlowa: Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym. Tym razem ich 25., jubileuszową edycję zorganizowano pod hasłem: Szacunek dla Ziemi - naszą przyszłością! Równocześnie z targami odbywać się będą Dni Siedlec.

  • O narodowe sumienie, ciągłe podnoszenie obronności, o zabieganie o wolność codzienną pracą, właściwe sojusze i jedność w działaniu dla wspólnego celu - o ważności tych celów mówili politycy, samorządowcy i wojskowi podczas siedleckich uroczystości Święta Wojska Polskiego w dniu 14 sierpnia.

  • 31 sierpnia w piątek rozpocznie się głosowanie mające wyłonić zwycięskie projekty tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego. Na oddanie głosu listownie, elektronicznie lub osobiście będziemy mieli 2. tygodnie, do 14 września.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Rajd starych aut
30-07-2018

Rajd starych aut

Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej „Korba” zaprasza posiadaczy zabytkowych pojazdów w ostatnią niedzielę wakacji 26 sierpnia, na szóstą edycję Siedleckiego Rajdu Oldtimerów.

Więcej
By wychować jak najlepiej
19-06-2018

By wychować jak najlepiej

Pedagogika i wychowanie moralne wobec świata pełnego agresji i przemocy  będą wiodącym tematem XXVII Siedleckiego Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców 29 września.

Więcej
15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego
13-08-2018

15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego

Prezydent Siedlec - Wojciech Kudelski i Dowódca Garnizonu Siedlce - ppłk Sebastian Kembrowski, zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego oraz 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Publikujemy program imprez.  

Więcej
Fałszywy alarm nad zalewem
08-08-2018

Fałszywy alarm nad zalewem

Od środy, 8 sierpnia po kilkunastogodzinnej przerwie, można znowu kąpać się w siedleckim Zalewie „Muchawka”. Podejrzenia o atak sinic okazały się nieuzasadnione.

Więcej
Siedlecki, sportowy "hol sławy"
07-08-2018

Siedlecki, sportowy "hol sławy"

„Latająca wystawa – Siedleccy Sportowcy 1918-2018” to wystawa fotografii dużego formatu z wizerunkami zasłużonych i najwybitniejszych sportowców związanych z Siedlcami.  Ekspozycja wzorowana jest tzw. hall of fame (holach sławy), jakie znamy z dużych aren i hal klubów sportowych. Jej wernisaż zaplanowano 15 sierpnia, w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu „Jesteśmy Wolni”.

Więcej
Koncert na wyspie w parku
07-08-2018

Koncert na wyspie w parku

Organizator: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce anonsuje go jako "pierwszy koncert na wyspie od czasów księżnej Aleksandry Ogińskiej". 15 sierpnia (środa) o 17:00 muzycy wystąpią na wyspie w parku "Aleksandria".

Więcej
200. lat w zdrowiu p. Marianno!
06-08-2018

200. lat w zdrowiu p. Marianno!

Pani Marianna Chojecka jest kolejną stulatką mieszkającą w Siedlcach. Jubilatka z dzielnicy Nowe Siedlce 5 sierpnia obchodziła hucznie urodziny w gronie rodzinnym, a dzień później otrzymała mnóstwo kwiatów, listów gratulacyjnych i życzeń m.in. od Prezydenta Miasta i Premiera RP.

Więcej
Zamknięcie ul. Łukowskiej
06-08-2018

Zamknięcie ul. Łukowskiej

W związku z trwającymi pracami budowlanymi w ul. Łukowskiej, 8 sierpnia (środa) od godzin porannych (ok. godz. 9:00) ulica zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Południowej do Radzyńskiej.

Więcej
6 dni wolności
06-08-2018

6 dni wolności

31 lipca minęła 74 rocznica zakończenia akcji "Burza" w Siedlcach. Walki o wyzwolenie Miasta prowadzone przez żołnierzy Armii Krajowej, toczyły się od 24 lipca. Za wolne Siedlce poniosło śmierć kilku AK-owców.

Więcej
Maraton ruchu w rytm latino
06-08-2018

Maraton ruchu w rytm latino

Bądź aktywny! - Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza mieszkańców Miasta 13 sierpnia na pierwszą edycję Maratonu Zumba Fitness.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [264] [265] [266]   następna strona »