• Mieszkańcy Siedlec od 1 października usługę nocnej i świątecznej opieki medycznej będą mieli zapewnioną w 2 placówkach: Szpitalu Wojewódzkim przy Poniatowskiego i Szpitalu Miejskim przy Starowiejskiej.

  • Do 30 września br. przedłużono zamknięcie przejazdu ulicą Składową w obu kierunkach. Dojazd do parkingu przy PKP oraz do PKP PLK będzie możliwy od jutra, tj. soboty 23 września i w kolejnych dniach, od strony ul. Łukowskiej-Składowej, nowym zjazdem tuż przy hali wachlarzowej PKP PLK.

  • Wczoraj, 21 września siedleccy policjanci przeprowadzili na terenie Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, działania prewencyjno-profilaktyczne pod nazwą EDWARD.

  • "Za życiem" to pierwszy tak kompleksowy program wsparcia rodzin i niepełnosprawnych w Polsce. - Najgorsza jest jednak niepełnosprawność serca. - mówił o swoim i samorządu lokalnego podejściu do tych zagadnień, Prezydent Siedlec Wojciech Kudelski, podczas mazowieckiej konferencji na ten temat.

  • Siedleccy pszczelarze zapraszają w niedzielę, 24 września Targi Miodu. Ta tradycyjnie odbywająca się w pierwszy jesienny weekend impreza to doskonała okazja do zakupu najlepszych miodów i wyrobów pszczelich. Stoiska ustawione będą wokół siedleckiego amfiteatru przy ul. Wiszniewskiego.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

"Grypa Senior 65+" po raz kolejny
08-09-2017

"Grypa Senior 65+" po raz kolejny

Ruszyła druga edycja programu bezpłatnych szczepień przeciwgrypowych dla Mieszkańców Miasta powyżej 65 roku życia. W ubiegłym roku skorzystało z niego ponad pięciuset Siedlczan.

Więcej
Przeżyjmy to jeszcze raz
19-09-2017

Przeżyjmy to jeszcze raz

Siedlecki oddział Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego przygotował 5-minutowy spot filmowy przypominający XXIV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym.

Więcej
Wymień stary kocioł
19-09-2017

Wymień stary kocioł

Prezydent Miasta ogłasza nabór wniosków do programu modernizacji indywidualnych kotłowni - wymiany kotłów lub palenisk węglowych. Można je składać do 30 listopada br.

Więcej
Stypendia Prezydenta Miasta
19-09-2017

Stypendia Prezydenta Miasta

Do 30 września br. można składać wnioski o stypendia "artystyczne" Prezydenta Miasta na 2018 rok. Termin dotyczy zarówno wniosków o stypendium roczne, jak też na I półrocze.

Więcej
Mecz artystów z Siedlczanami
18-09-2017

Mecz artystów z Siedlczanami

Zawodowa Reprezentacja Siedlec zremisowała w meczu charytatywnym 2:2 z Reprezentacją Artystów Polskich. Można śmiało mówić o sukcesie frekwencyjnym publiczności, a podobny efekt może przynieść zbiórka na rzecz rehabilitacji Pawła Matłacza.

Więcej
Europejski Festiwal Rugby
18-09-2017

Europejski Festiwal Rugby

Przez 4 dni w Siedlcach grali i bawili się pasjonaci rugby z 14 klubów kilkunastu krajów Europy. Ostatni z 33 meczów międzynarodowych zawodów rozegrano w niedzielne popołudnie 17 września, na obiektach ARMS.

Więcej
Kreacja walorów Ziemi Siedleckiej
15-09-2017

Kreacja walorów Ziemi Siedleckiej

Na konferencję pod tym hasłem zapraszają 20 września: pozarządowa organizacja Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej oraz samorząd Miasta Siedlce.

Więcej
Niedzielna gra miejska
15-09-2017

Niedzielna gra miejska

Stowarzyszenie Leniwce.pl zaprasza na kolejną interesującą imprezę dla aktywnych. Współorganizatorem GRY MIEJSKIEJ 2017 jest samorząd Miasta Siedlce.

Więcej
Teatry uliczne na Placu Sikorskiego
14-09-2017

Teatry uliczne na Placu Sikorskiego

Trzy niezwykłe, plenerowe spektakle teatralne będzie można obejrzeć w sobotę, 16 września od godz. 20.00 na Placu gen. Sikorskiego. Odbędzie się tam bowiem X edycja Festiwalu Teatrów Ulicznych „pod Niebem.

Więcej
Ranking szkół wg Perpspektyw
14-09-2017

Ranking szkół wg Perpspektyw

Tygodnik Perspektywy opublikował najnowszy ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych za rok 2017. Nasze licea i technika są na wyższych lokatach niż rok wcześniej. Ale to technika zanotowały najwyższe skoki w górę w stosunku do roku 2016.

Więcej

« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [215] [216] [217]   następna strona »