• Zapraszamy na miejskie uroczystości obchodów 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które organizuje Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych.

  • Już ponad 15 par powiedziało sobie "tak" w odrestaurowanej Sali Ślubów siedleckiego Urzędu Stanu Cywilnego. Imponujące wrażenie w "pałacu ślubów" sprawia szczególnie zamontowany tam witraż.

  • Piłka nożna: Będzie walka o utrzymanie się w lidze * Rugby: Punkty Mateusza Lamenta w meczu reprezentacji Polski * Tenis stołowy: Nareszcie wygrali!

  • Prezydent Miasta Siedlce informuje o możliwości ubiegania się o dofinansowanie wymiany kotłów węglowych na gazowe, olejowe, pellet lub budowę przyłącza do miejskiej sieci ciepłowniczej w ramach projektu „Ograniczenie niskiej emisji na terenie miasta Siedlce poprzez wymianę urządzeń grzewczych”.

  • Tereny wokół szpitala wojewódzkiego przy ul. Poniatowskiego mają zmienić charakter. Będą uatrakcyjnione i udostępnione pacjentom, gościom i mieszkańcom Miasta. Taki cel ma projekt przygotowany przez władze szpitala. Akceptacja radnych Miasta dla tych zamierzeń była jedynym punktem obrad sesji Rady Miasta 20 kwietnia.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Program uroczystości 3 Maja
24-04-2017

Program uroczystości 3 Maja

Zapraszamy na miejskie uroczystości obchodów 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które organizuje Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych.

Więcej
Nowy "pałac ślubów"
24-04-2017

Nowy "pałac ślubów"

Już ponad 15 par powiedziało sobie "tak" w odrestaurowanej Sali Ślubów siedleckiego Urzędu Stanu Cywilnego. Imponujące wrażenie w "pałacu ślubów" sprawia szczególnie zamontowany tam witraż.

Więcej
Sport w tygodniu
22-04-2017

Sport w tygodniu

Piłka nożna: Będzie walka o utrzymanie się w lidze * Rugby: Punkty Mateusza Lamenta w meczu reprezentacji Polski * Tenis stołowy: Nareszcie wygrali!

Więcej
Dofinansowanie na wymianę kotłów
21-04-2017

Dofinansowanie na wymianę kotłów

Prezydent Miasta Siedlce informuje o możliwości ubiegania się o dofinansowanie wymiany kotłów węglowych na gazowe, olejowe, pellet lub budowę przyłącza do miejskiej sieci ciepłowniczej w ramach projektu „Ograniczenie niskiej emisji na terenie miasta Siedlce poprzez wymianę urządzeń grzewczych”.

Więcej
Szpital otwarty na miasto
21-04-2017

Szpital otwarty na miasto

Tereny wokół szpitala wojewódzkiego przy ul. Poniatowskiego mają zmienić charakter. Będą uatrakcyjnione i udostępnione pacjentom, gościom i mieszkańcom Miasta. Taki cel ma projekt przygotowany przez władze szpitala. Akceptacja radnych Miasta dla tych zamierzeń była jedynym punktem obrad sesji Rady Miasta 20 kwietnia.

Więcej
Odpowiedzialnie, myśląc o wszystkich
19-04-2017

Odpowiedzialnie, myśląc o wszystkich

Na sesję Rady Miasta, która odbędzie się 28 kwietnia, trafi projekt uchwały dotyczący przeniesienia 9 oddziałów klas III i VI ze szkół podstawowych do placówek powstałych w wyniku przekształcenia dotychczasowych gimnazjów. Pierwotnie zakładano konieczność przeniesienia 23 klas.

Więcej
Pieniądze czekają na pomysły
19-04-2017

Pieniądze czekają na pomysły

Pozostało kilkanaście dni na zgłaszanie pomysłów i inicjatyw, które zostaną zrealizowane w naszej najbliższej okolicy zamieszkania, pracy czy wypoczynku, z półmilionowej puli tzw. budżetu obywatelskiego. Tylko do 30 kwietnia, co najmniej 15 mieszkańców może zgłosić potrzebę budowy, np.: placu zabaw, chodnika, czy terenów zielonych.

Więcej
Targi w centrum Miasta
19-04-2017

Targi w centrum Miasta

Siedlecki Oddział Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego 29 kwietnia organizuje jedenastą edycję ,,Wiosny na polu i w ogrodzie". Po raz pierwszy, ta wystawienniczo-handlowa impreza odbędzie się w centrum Siedlec - na Placu Sikorskiego.

Więcej
50 lat Muzeum Regionalnego
18-04-2017

50 lat Muzeum Regionalnego

W tym roku Muzeum Regionalne w Siedlcach obchodzi 50 lat powojennej działalności. Muzealnicy przygotowują cztery nowe ekspozycje, m.in.: „Podróże w czasie. Siedlce przez wieki”. W bibliotece muzeum zobaczymy, m.in. książki pochodzące ze zbiorów Aleksandry Ogińskiej i opatrzone jej autografem. Wernisaż wszystkich wystaw 28 kwietnia o godz. 18.00.

Więcej
Przekaż 1% na leczenie Marka Muszyńskiego
10-04-2017

Przekaż 1% na leczenie Marka Muszyńskiego

Pracownicy Urzędu Miasta Siedlce, koleżanki, koledzy i znajomi Marka Muszyńskiego zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazywanie 1 procenta swojego podatku na wsparcie jego leczenia.

Więcej

1 [2] [3] ... ... [194] [195] [196]   następna strona »