• PWiK kilkanaście dni temu rozpoczął przebudowę sieci wodociągowej w ul. Ceglanej. W drugiej połowie roku Firma rozpocznie wymianę sieci wodociągowej w dalszej części Ceglanej, aż do ul. Kraszewskiego. W tym samym czasie zostanie wykonana tam też kanalizacja deszczowa.

  • Miasto Siedlce, zgodnie z ustawą, zapewnia dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej świadczonej osobiście przez adwokata lub radcę prawnego, kilkunastu grupom uprawnionych, m.in.: młodzieży, osobom starszym, kombatantom i weteranom oraz osobom posiadającym Kartę Dużej Rodziny.

  • Prezentujemy krótki fotoreportaż obrazujący postęp prac przy aktualnie trwających najważniejszych inwestycjach infrastrukturalnych: centrum przesiadkowym, budowie ronda i tunelu pod torami PKP oraz przy 3. etapie miejskiej obwodnicy.

  • Informujemy o powstających w roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Siedlcach przy ul. Szkolnej, klasach sportowych.

  • Z 30 kwietnia do 29 maja magistrat wydłużył termin składania wniosków przez Mieszkańców na wykorzystanie 500 tys zł. w ramach tzw. budżetu obywatelskiego Siedlec. Na realizację ubiegłorocznych projektów Miasto wyda w tym roku 546 tys zł.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

PWiK odnawia sieć w Ceglanej
20-04-2018

PWiK odnawia sieć w Ceglanej

PWiK kilkanaście dni temu rozpoczął przebudowę sieci wodociągowej w ul. Ceglanej. W drugiej połowie roku Firma rozpocznie wymianę sieci wodociągowej w dalszej części Ceglanej, aż do ul. Kraszewskiego. W tym samym czasie zostanie wykonana tam też kanalizacja deszczowa.

Więcej
Nieodpłatna pomoc prawna w 2018 r.
20-04-2018

Nieodpłatna pomoc prawna w 2018 r.

Miasto Siedlce, zgodnie z ustawą, zapewnia dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej świadczonej osobiście przez adwokata lub radcę prawnego, kilkunastu grupom uprawnionych, m.in.: młodzieży, osobom starszym, kombatantom i weteranom oraz osobom posiadającym Kartę Dużej Rodziny.

Więcej
Inwestycje infrastrukturalne - jakie tempo?
19-04-2018

Inwestycje infrastrukturalne - jakie tempo?

Prezentujemy krótki fotoreportaż obrazujący postęp prac przy aktualnie trwających najważniejszych inwestycjach infrastrukturalnych: centrum przesiadkowym, budowie ronda i tunelu pod torami PKP oraz przy 3. etapie miejskiej obwodnicy.

Więcej
Nowe klasy w SP 2
19-04-2018

Nowe klasy w SP 2

Informujemy o powstających w roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Siedlcach przy ul. Szkolnej, klasach sportowych.

Więcej
Czekamy na projekty Mieszkańców!
18-04-2018

Czekamy na projekty Mieszkańców!

Z 30 kwietnia do 29 maja magistrat wydłużył termin składania wniosków przez Mieszkańców na wykorzystanie 500 tys zł. w ramach tzw. budżetu obywatelskiego Siedlec. Na realizację ubiegłorocznych projektów Miasto wyda w tym roku 546 tys zł.

Więcej
Szkółka rolkarska ARMS
18-04-2018

Szkółka rolkarska ARMS

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce proponuje naukę profesjonalnej jazdy na rolkach pod okiem specjalisty! Zajęcia są odpłatne, a ich pierwsza edycja już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia.

Więcej
21-22 kwietnia: siedlecki Dzień Ziemi
16-04-2018

21-22 kwietnia: siedlecki Dzień Ziemi

Sprzątanie terenów wokół zalewu 21 kwietnia, a dzień później zabawy nad zalewem dla całych rodzin, w tym biegi i projekcja filmu. Obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Więcej
Bezpłatna mammografia
13-04-2018

Bezpłatna mammografia

Mammobus firmy LUX MED, w którym kobiety w wieku 50-69 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne, pojawi się 27 kwietnia (piątek) na Pl. Sikorskiego.

Więcej
Festiwal nauki tańca
11-04-2018

Festiwal nauki tańca

Od 20 do 22 kwietnia odbywały się będą doroczne warsztaty i przesłuchania Uniwersytetu CODARTS. To już piąta edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego, realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scenę Teatralną Miasta Siedlce.

Więcej
Przekaż 1% na leczenie Marka Muszyńskiego
11-01-2018

Przekaż 1% na leczenie Marka Muszyńskiego

Pracownicy Urzędu Miasta Siedlce, koleżanki, koledzy i znajomi Marka Muszyńskiego zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazywanie 1 procenta swojego podatku na wsparcie jego leczenia.

Więcej

1 [2] [3] ... ... [246] [247] [248]   następna strona »