• 45.200 zł. zebrano podczas licytacji dla Amp Futbol Varsovia, ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi, które kochają piłkę nożną, podczas meczu reprezentacji siedleckich zawodowców i artystów scen polskich!

  • Ślizgawką wodną na wiadukcie warszawskim Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 23 czerwca (sobota), zakończy rok szkolny i oficjalnie rozpocznie wakacje!

  • 24 czerwca na corocznym Festynie „Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce”, spotkają się krwiodawcy i sympatycy idei honorowego krwiodawstwa.

  • Za tydzień, 23 czerwca - pierwszy dzień wakacji`2018. Przedstawiamy ofertę wakacyjną ośrodków kultury, szkół i podmiotów, proponujących rozrywkę, rekreację i zajęcia dzieciom, młodzieży i dorosłym pozostającym w Mieście. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na półkoloniach na sportowo w ARMS.

  • W tym roku Powiatowy Urząd Pracy wyszedł poza swoje mury i Targi Pracy zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, w popularnej Samochodówce przy ul. Popiełuszki.

Kalendarium wydarzeń

 

 

Miasta partnerskie

Aktualności

Widzowie niepełnosprawnym piłkarzom
18-06-2018

Widzowie niepełnosprawnym piłkarzom

45.200 zł. zebrano podczas licytacji dla Amp Futbol Varsovia, ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi, które kochają piłkę nożną, podczas meczu reprezentacji siedleckich zawodowców i artystów scen polskich!

Więcej
Water Slide powraca
18-06-2018

Water Slide powraca

Ślizgawką wodną na wiadukcie warszawskim Agencja Rozwoju Miasta Siedlce 23 czerwca (sobota), zakończy rok szkolny i oficjalnie rozpocznie wakacje!

Więcej
Festyn z PCK
18-06-2018

Festyn z PCK

24 czerwca na corocznym Festynie „Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce”, spotkają się krwiodawcy i sympatycy idei honorowego krwiodawstwa.

Więcej
Wakacje`2018 w Siedlcach
15-06-2018

Wakacje`2018 w Siedlcach

Za tydzień, 23 czerwca - pierwszy dzień wakacji`2018. Przedstawiamy ofertę wakacyjną ośrodków kultury, szkół i podmiotów, proponujących rozrywkę, rekreację i zajęcia dzieciom, młodzieży i dorosłym pozostającym w Mieście. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na półkoloniach na sportowo w ARMS.

Więcej
XV Siedleckie Targi Pracy
15-06-2018

XV Siedleckie Targi Pracy

W tym roku Powiatowy Urząd Pracy wyszedł poza swoje mury i Targi Pracy zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, w popularnej Samochodówce przy ul. Popiełuszki.

Więcej

1 [2] [3] ... ... [1105] [1106] [1107]   następna strona »