Aktualności

28-11-2019

Podaruj dzieciom kawałek Świąt

Podaruj dzieciom kawałek Świąt

Od 27 listopada – 18 grudnia, żołnierze siedleckiej 18 Dywizji Zmechanizowanej zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci z ubogich rodzin, domów dziecka oraz małoletnich podopiecznych Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.Do akcji może włączyć się każdy.

Jeśli macie w domu zbędne zabawki, pluszaki, maskotki, przytulanki, figurki, samochodziki, pisaki itp., i nadal są w dobrym stanie, włączcie się w zbiórkę zabawek dla potrzebujących dzieci.

„Pierwsza świąteczna zbiórka zabawek”, bo tak nazwana została akcja organizowana przez wojskowych, skierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby przekazać zabawki dla dzieci z ubogich rodzin, domów dziecka oraz małoletnich podopiecznych Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.
Aby włączyć się do akcji należy przynieść wszelkiego rodzaju zabawki oraz artykuły szkolne, nowe oraz używane, które mogą przynieść dzieciom odrobinę szczęścia. Zbiórka organizowana jest w od 27 listopada do 18 grudnia w budynku biura przepustek 18 Dywizji Zmechanizowanej przy ulicy Składowej 39 w Siedlcach. Biuro otwarte jest 24 godziny na dobę i przyjmuje zabawki o każdej porze.
Po zakończeniu zbiórki, zabawki zostaną przeliczone, posortowane oraz przekazane w imieniu darczyńców potrzebującym dzieciom. Informacje o wynikach i rezultatach akcji będzie można śledzić w na profilach społecznościowych 18 Dywizji Zmechanizowanej. Organizatorzy proszą, aby przynosić zabawki niezniszczone i czyste. To pierwsza edycja akcji.
Pamiętajmy. Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.


 

« Powrót