Aktualności

17-06-2019

KRAMP AGRO CUP 2019 – wygrana Stadlera

KRAMP AGRO CUP 2019 – wygrana Stadlera

14-15 czerwca przedstawiciele największych firm z branży agro spotkali się w Siedlcach, by zawalczyć o puchar i zaszczytny tytuł Mistrza Polski Branży Rolniczej w Piłce Nożnej! Najlepsza okazała się drużyna ze Stadlera.

W turnieju KRAMP AGRO CUP 2019 wzięło udział aż 20 drużyn z całej Polski. Na murawie wystąpili przedstawiciele firm: Kramp Polska, Grene, DeLaval, Jarkowski Agrohandel, Timac Agro Polska, Trouw Nutrition Polska, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, Kenovitamin, SaMASZ Sp z o.o., EXPOM sp z oo, Bovis Agro, Moto-Agro, Stadler Polska, Spomlek, Apis Salony Wyposażenia Łazienek i Wnętrz, Volant Grabowscy, Euroveg Kamil Krasoń, Jar-Met, Valmont Polska oraz drużyna gospodarzy - Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Pierwszy dzień turnieju wypełniły rozgrywki grupowe, każdy zespół zagrał cztery mecze w formule każdy z każdym. Spotkania rozgrywano równolegle na 4 boiskach bocznych przy ul. Jana Pawła II 6.

Drugi dzień był fazą pucharową, która wyłoniła zwycięską drużynę – zdobywcę pucharu KRAMP AGRO CUP 2019. W finale spotkały się STADLER POLSKA i SaMASZ sp z o.o. W meczu o pierwsze miejsce STADLER wygrał 2:0.

Sobotnie mecze rozgrywano na murawie stadionu głównego. Wstęp na trybunę był bezpłatny.

 

« Powrót

Galeria