Aktualności

17-06-2019

Marcin Sójka z opolską Karolinką

Marcin Sójka z opolską Karolinką

Siedlczanin, zwycięzca programu The Voice of Poland Marcin Sójka wystąpił podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i wrócił do Siedlec z KAROLINKĄ.

Marcin Sójka zaśpiewał w sobotę (15 czerwca) podczas koncertu Premier. Artyści rywalizowali o tytuł najlepszej Premiery roku, czyli nagrodę im. Karola Musioła. Zwycięzcę wyłoniło SMS-owe głosowanie. Główna nagroda publiczności - Karolinka, za piosenkę "Dalej" trafiła do Marcina Sójki.

„DALEJ” to drugi singiel Marcina Sójki. Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! Piosenka zarówno muzycznie, jak i w warstwie literackiej jest konsekwencją drogi obranej przez Wokalistę przy debiutanckim singlu „Zaskakuj mnie”, a dopełnia ją ascetyczny, przepiękny klip. Wiosna idzie, naprawiajcie błędy bo po to są, serce niech Was prowadzi jak kompas, nie cofajcie się, idźcie dalej, przed siebie, kochajcie się! Można posłuchać tutaj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8uLxdNuGLWg

Nagroda jury konkursu Premier trafiła do Ani Karwan za piosenkę "Słucham Cię w radiu co tydzień". Ta piosenka otrzymała także nagrodę ZAIKS za najlepszy tekst i muzykę.

Gratulujemy!

Zdj. www.festiwalopole.tvp.pl
 

« Powrót