Aktualności

02-01-2019

"Sylwester na placu" - fotorelacja

"Sylwester na placu" - fotorelacja

Siedlecki Sylwester na placu Sikorskiego już za nami. Na imprezę organizowaną przez Centrum Kultury i Sztuki, by razem pożegnać stary rok i powitać nowy 2019 rok, przyszło ok. 4-4,5 tysiąca siedlczan.

31 grudnia w centrum Miasta na Placu Sikorskiego, po raz kolejny Centrum Kultury i Sztuki zorganizowało popularnego Sylwestra na placu. Impreza rozpoczęła się o godzinie 23:00 i trwała do około godziny pierwszej nowego, 2019 roku. Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół SUPERNOVA.

Pięć minut przed północą życzenia pomyślności, sukcesów i zdrowia wszystkim Mieszkańcom złożył Prezydent Miasta Andrzej Sitnik. Po wybrzmieniu nowego roku zobaczyliśmy pokaz sztucznych ogni. Ostatnie godziny starego i pierwsze minuty nowego roku wypełniły konkursy z nagrodami i muzyka wspomnianego już zespołu Supernowa.

Przy składaniu życzeń Prezydentowi Miasta towarzyszyli radni, wiceprzewodniczący Rady Miasta: Maciej Nowak i Robert Chojecki oraz dyrektor CKiS - Waldemar Koperkiewicz.

Wg szacunków organizatora: Centrum Kultury i Sztuki i Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta, na placu nowy 2019 rok witało ok. 4-4,5 tysiąca siedlczan.

 

Zdjęcia: Janusz Mazurek

opr. JiC

« Powrót

Galeria