Aktualności

08-10-2018

Szczyt Gospodarczy w Siedlcach

Szczyt Gospodarczy w Siedlcach

Najważniejsi eksperci, Ministrowie Rządu RP, wysoki poziom debat oraz zagadnienia dotyczące rozwoju strategicznych sektorów gospodarczych - tym wyróżnia się tegoroczna IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, która odbędzie się w Siedlcach 18 i 19 października.

Już po raz czwarty Europejskie Centrum Biznesu wspólnie z samorządem Miasta Siedlce zaprasza czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W tegorocznej edycji Goście skoncentrują się w swoich dyskusjach i prelekcjach na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju.

Temat przewodnim Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. Na zakończenie pierwszego dnia obrad tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2018”

- Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego - czytamy w zaproszeniu na Szczyt.

Gośćmi Honorowymi Szczytu w Siedlcach będą m.in: Elżbieta Rafalska - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Jadwiga Emilewicz - Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Henryk Kowalczyk - Minister Środowiska oraz Krzysztof Tchórzewski - Minister Energii. Honorowy Patronat nad spotkaniem objął Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki.  

Szczegółowy program Szczytu tutaj: i w dołączonym poniżej pliku pdf

Rejestracja uczestników i chętnych do wzięcia udziału w Szczycie: tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej? - #OSG2018. Zobacz też zeszłoroczną edycję: www.osg2018.pl

 

opr. JiC

 

Załączniki:

« Powrót