Aktualności

10-07-2018

Kino Letnie na Placu

Kino Letnie na Placu

W 4 nadchodzące kolejne, letnie, piątkowe wieczory Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na filmowe projekcje kinowe w plenerze. W ramach cyklu „Hollywoodzkie Kino Letnie” zaprezentowane zostaną lekkie i przyjemne amerykańskie produkcje – komedie, filmy akcji, sensacyjne i romanse.

Projekcje filmowe odbywać się będą na Placu Sikorskiego w centrum miasta, w piątki o godz. 21:00. ARMS zapewnia chętnym ponad 300 leżaków. Wstęp na projekcje jest bezpłatny.

Co i kiedy będzie grane?

13 lipca - "Centralne biuro uwodzenia"; komedia sensacyjna, czas trwania 1 godz. 40 min.

Świetna propozycja dla sentymentalnych i oddanych wielbicieli dobrego humoru. Po latach grania sympatycznej i ułożonej dziewczyny z sąsiedztwa, Meg Ryan, postanawia pokazać pazur. W ,,Centralnym biurze uwodzenia’’ wciela się w postać ,,puszystej’’ paniusi, która pewnego dnia odkrywa, że lepiej jednak być bohaterką „Seksu w wielkim mieście” niż serialu „Rosanne”. Zamienia się w prawdziwego seks-wampa ze szczególną skłonnością do pewnego groteskowego latynoskiego złodzieja obrazów (Antonio Banderas). Miłość rozkwita, ale pojawia się problem.

20 lipca - "Pan idealny"; komedia, Akcja, Romans, czas 1 godz. 30 min.

Francis to bardzo samotny mężczyzna. Jego praca sprawia, że trudno jest mu nawiązać bliższą relację z drugą osobą, a ci, którym ufa, mają w zwyczaju go zdradzać. Martha lubi towarzystwo, problem w tym, że źle je dobiera, zwłaszcza jeśli chodzi o facetów. Kiedy więc bohaterowie spotykają się przypadkiem, wydaje się, że los się do nich uśmiechnął. Czy praca Francisa, który zawodowo wyprawia ludzi na tamten świat, może być ich przeszkodą w drodze do szczęścia? Skuteczni jak Pan i Pani Smith, niedoścignieni jak Bonnie i Clyde, zwariowani jak Pumpkin i Honey Bunny.

27 lipca - „Ten niezręczny moment”; komedia romantyczna, czas: 1 godz. 34 min.

Trzech najlepszych przyjaciół, na własnej skórze przekonuje się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały. Daniela przeraża za to, wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać w postanowieniu? A może zabawna, pełna nieskrępowanych żartów komedia, zamieni się w romantyczną historie poszukiwaczy uczuć?

3 sierpnia - "Tajne przez poufne"; komedia kryminalna, czas: 1 godz. 36 min.

Zwolniony właśnie za opilstwo i brak wyników w pracy, specjalista od Bałkanów, Osbourne Cox, ruga zwierzchników, jakby byli uczniakami. Osbourne postanawia pisać pamiętniki, niestety płytka z jego wyznaniami wpada przez przypadek w ręce trenera fitness, Chada, oraz jego pazernej koleżanki, która usilnie zbiera pieniądze na kolejne operacje plastyczne. Oboje postanawiają zaszantażować Coxa. Co z tego wyniknie? Agent CIA, szpiegostwo, komedia i czarny humor, to tylko wstęp do zwariowanej historii. W filmie wystąpi plejada gwiazd: George Clooney, John Malkovich, Tilda Swinton, Brad Pitt.

 

źr.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

                                                               
 

« Powrót