Aktualności

05-07-2018

Co w Mieście i o Mieście, na bieżąco i w telefonie!

Co w Mieście i o Mieście, na bieżąco i w telefonie!

Chcecie wiedzieć pierwsi o tym, co dzieje się w Mieście i Waszej najbliższej okolicy? Pobierzcie aplikację mobilną ICP Siedlce i bądźcie na bieżąco! Magistrat uruchomił właśnie Internetowe Centrum Promocji.


Korzyści...

Dzięki powiadomieniom wysyłanym bezpośrednio na telefon, informujemy o różnych wydarzeniach, przedsięwzięciach, zagrożeniach, sytuacjach kryzysowych i innych ważnych dla mieszkańców Miasta sprawach, które odbyły się lub są planowane. Tematyczne menu aplikacji pozwala na wyszukanie informacji, które są interesujące dla danej osoby: imprezy kulturalne, sportowe i turystyczne, urzędowe ogłoszenia czy informacje o zagrożeniach np. pogodowych. - Za pośrednictwem tej aplikacji staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców. Chcemy informować, o tym co się aktualnie w mieście dzieje, a dzieję się naprawdę dużo. Mam nadzieję, że nasza aplikacja spełni swoją rolę i będzie skutecznym kanałem komunikacji. Zachęcam do jej pobrania - zachęca sekretarz Miasta Sławomir Marchel.

Do większości postów dodana jest lokalizacja, co ułatwi dotarcie w opisane miejsce, a dodając daną kategorię wiadomości do ulubionych można określić jej priorytet.

Jak to działa?

Aby otrzymywać powiadomienia wystarczy pobrać bezpłatną aplikację – nie trzeba być zarejestrowanym. Rejestracja pozwala jednak na korzystanie z dodatkowych funkcji, np. daje możliwość zmiany ustawień, tak aby dostosować aplikację do swoich potrzeb. Zarejestrowani użytkownicy mogą także otrzymywać powiadomienia na podany przy rejestracji adres e-mail,
numer telefonu, czy konto na ePUAP. Rejestracji w systemie można dokonać za pośrednictwem karty e-usługi na ePUAP (przy wykorzystaniu Profilu Zaufanego).

Wpisanie się do bazy danych systemu Internetowe Centrum Promocji (ICP) - wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych i komunikację elektroniczną - możliwe jest na dostępnej na stronie  www.bip.siedlce.pl (w zakładce Załatwianie spraw w Urzędzie => E-usługi poz.13) oraz bezpośrednio w Punkcie Informacyjnym Biura Obsługi Interesantów UM. W momencie rejestracji w systemie ICP Siedlce na telefon lub inny rodzaj zarejestrowanej metody kontaktu (np. e-mail), zostanie wysłany unikatowy kod walidacyjny, który należy wprowadzić w ustawieniach aplikacji.

System ICP zbudowany jest z czterech modułów: administracyjnego (zarządzanie ustawieniami systemu, użytkownikami, ustawieniami komunikacji); odbiorców (zarządzanie danymi osób rejestrujących się w systemie powiadomień); wiadomości (zarządzanie treściami wysyłanych wiadomości); zgłoszeń (zarządzanie zgłoszeniami z aplikacji mobilnych od zarejestrowanych osób). Administratorem Systemu ICP jest Referat Informatyki UM Siedlce.

Aplikacja ICP Siedlce jest bezpłatna i dystrybuowana za pośrednictwem Google Play i Apple Store. Zrealizowano ją przy współfinansowaniu ze środków UE w ramach projektu „Wdrożenie e-usług publicznych w mazowieckich urzędach samorządowych na rzecz wzrostu efektywności elektronicznej obsługi spraw obywateli i przedsiębiorców”.

 

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU INTERNETOWE CENTRUM PROMOCJI W MIEŚCIE SIEDLCE - poniżej, w załączonym pliku.

 

aut. JiC

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

Załączniki:

« Powrót