Aktualności

05-06-2018

Na czym się da, byle elektryczne!

Na czym się da, byle elektryczne!

Były już rowery, skutery, rolki, a teraz czas na inne pojazdy elektryczne! Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na wspólny przejazd na deskorolkach, hulajnogach, segway`ach. Każdy pojazd zasilany energią elektryczną mile widziany!

ARMS, podążając za zainteresowaniami młodzieży, organizuje w niedzielne popołudnie 10 czerwca przejazd ulicami Miasta na pojazdach elektrycznych pojazdach. Moda na lekkie, szybkie i ekologiczne środki transportu trwa. Stąd rosnąca popularność elektrycznych deskorolek czy hulajnóg.

10 czerwca zapraszamy na "Jazdę pod prąd - na byle czym, aby elektrycznym". Przejazdowi towarzyszyły będą dźwięki energicznej muzyki. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 na Skwerze Tadeusza Kościuszki przy "Jacku" (Ratusz Miejski), skąd trasa o długości 6 km. powiedzie ulicami Miasta. Zakończenie planowane jest ok. godz. 17.30 na Placu Generała Sikorskiego. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Niezbędnikiem każdego, kto jeździ na hulajnodze elektrycznej czy deskorolce, powinien być kask oraz komplet ochraniaczy. By bezpiecznie i przyjemnie korzystać z uroków jazdy na świeżym powietrzu należy o tym pamiętać. Nad bezpiecznym przebiegiem wydarzenia będą czuwać służby porządkowe i policja.

Uczestnicy imprezy będą mieli szansę wylosować atrakcyjne nagrody dla siebie lub bliskiej osoby. W programie imprezy konkursy z nagrodami ufundowanymi przez MediaMarkt Polska i F.H.U. Relax Siedlce.

 

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

« Powrót