Aktualności

04-06-2018

Mrowisko w niedzielę

Mrowisko w niedzielę

Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej „Korba” zaprasza w niedzielę, 10 czerwca na organizowany na terenach wokół amfiteatru IX Zlot Pojazdów Zabytkowych Mrowisko 2018.

Spotkanie pasjonatów i posiadaczy aut sprzed lat kilkudziesięciu, organizowany jest pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

Wspaniale utrzymane, lśniące chromem, czarujące wielobarwnością samochody, motocykle, motorowery i inne mechaniczne ciekawostki z przeszłości, będą tego dnia przyciągać spojrzenia, przywoływać wspomnienia z pięknych lat, zachwycać nienagannym stanem technicznym oraz inspirującym współczesnych projektantów designem.

Podczas imprezy odbywają się liczne konkursy z nagrodami, a zespoły muzyczne grają repertuar w klimacie retro. Można będzie spróbować posiłków z zabytkowej kuchni polowej oraz napić się wody sodowej z sokiem z zabytkowego saturatora. Przewidziano także liczne atrakcje dla najmłodszych. Jednym z bardziej spektakularnych punktów programu będzie parada zabytkowych pojazdów, które wyruszą na ulice naszego miasta o godzinie 11:00.

„Mrowisko” zyskało już status największej imprezy motoryzacyjnej odbywającej się na wschód od Wisły. Uczestniczy w nim ponad 300 zabytkowych pojazdów, a liczba zwiedzających dochodzi do 10 tysięcy. Niewątpliwie jest to doskonała propozycja na udaną niedzielę dla całej rodziny.

 

Znajdź nas na Facebooku:  www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót