Aktualności

27-04-2018

Kolejny mecz z artystami 17 czerwca!

Kolejny mecz z artystami 17 czerwca!

Zawodowa Reprezentacja Siedlec ponownie stanie do piłkarskiego starcia z Reprezentacją Artystów Polskich. 17 czerwca, w niedzielę o godz.16:00 artyści wracają na murawę siedleckiego stadionu, by zagrać dla młodych wychowanków szkółki piłkarskiej, którzy są po amputacjach i z wadami kończyn oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi!

 

Wśród artystów swój udział w meczu zapowiedzieli m.in.: bracia Mroczek, Tomasz Frankowski ,Piotr Świerczewski, Bilgun Aliumbatar, Jarosław Jakimowicz i Radosław Majdan. W Reprezentacji Zawodowców po raz kolejny zobaczymy przedstawicieli największych firm z całego regionu. Zawodowa Reprezentacja Siedlec, to kadra do której powołani są przedstawiciele różnych firm i profesji.

Nieocenioną wartością będzie także cel charytatywny. Spotkanie w tym roku dedykujemy Akademii Amp Futbol Varsovia, której wychowankami są młodzi zawodnicy po amputacjach i z wadami kończyn, oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi. Obecnie w Akademii trenują chłopcy z Warszawy i okolic, w tym wychowankowie z Siedlec. Ta wspaniała inicjatywa daje swoim zawodnikom możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń.

Przyjdźcie z transparentami, przygotujcie okrzyki, niech na trybunach pojawi się meksykańska fala radości.

Gdzie kupić bilety?
• W kasach Parku Wodnego Siedlce – w godzinach pracy obiektu (od poniedziałku do niedzieli w godz. 06:00-22:00),
• Galeria Siedlce (Plac Bankowy, przy drzwiach obrotowych; od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-21:00; soboty w godz. 09:00 - 21:00; niedziele w godz. 09:00 - 20:00).

Sprzedaż internetowa: siedlce.kupbilety.pl/
*Bilety w cenie 5 zł
*Dzieci do lat 3 - wstęp wolny (bez dodatkowego miejsca siedzącego)
 

opr. źr.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót